Binance Nedir sorusu kripto para yatırımcılarının mutlaka karşılacağı bir soru olarak önümüzde duruyor.

5/5 - (1 vote)

Binance nedir sorusu kripto para piyasasına ilk kez giriş yapan kullanıcıların ilk karşılaştığı sorudur. Dünya’nın lider kripto para borsası binance her geçen gün yeni üyeler kazanarak büyümeye devam ediyor.Kripto para piyasalarına adım atan herkes mutlaka binance ismi ile karşılaşacaktır. Binance sunduğu yatırım araçları, avantajlı komisyon ve diğer gider oranları ile kripto para yatırımcılarının ilk adresi olmaya devam edecek gibi duruyor. Binance Global’e Üye Olup %5 Komisyon İndirimi Kazanmak İçin Tıklayın.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

BinanceTr Nedir?

Binance nedir sorusunu ilk kez sorulduğunda binancetr ve binance global farkını öğrenmekte fayda var.Binancetr, Binance Global markasının Türkiye pazarı için, Türk kullanıcılara daha kolay para aktarımı sağlamak ve, yerel yasalar ile daha uyumlu çalışmak için kurduğu alt oluşumdur. Binancetr ve binance global iki farklı kuruluş olarak değerlendirilmelidir. Binancetr aracılığı ile eft/havale hızında Türk Bankaları ile Binance’a nakit para gönderebilir, listelenmiş olan kripto paraları hemen alıp satmaya başlayabilirsiniz. Ancak Binancetr ile sadece spot alım satım işlemleri yapılabiliyor iken, kaldıraçlı ve futures işlemler için Binance Global hesabınız olması gerekmektedir. Binancetr’nin tek avantajı banka transferi işlemlerini hızlı bir şekilde türk bankaları aracılığı ile yapılabilmesidir.

Binance Global Nedir?

Binance Global, Binance’nin tüm yatırım araçlarını kullanıcılarına sunduğu, tüm yenilik ve kampanyaların duyurulup, gerçekleştirildiği, platformdur. Binance Global hesabınız ile, kaldıraçlı işlemler yapabilir. futures gibi türev işlemler gerçekleştirebilir, çekiliş ve ön satış gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca Binancetr ve Binance Global hesabınızı eşleştirdiğinizde , iki hesap arasında ücretsiz ve anında kripto para ve Türk lirası transfer edebilir, yatırımlarınızı, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetebilirsiniz. binance nedir diye sorarken, binancetr ve binance global’i iki farklı kuruluş gibi algılamakta fayda vardır. Binance Global’e Üye Olup %5 Komisyon İndirimi Kazanmak İçin Tıklayın.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Binance Global hesabınız ile kaldıraçlı ve futures işlemleri yapabilmek için uygulamayı ingilizce dili ile kullanmak gerekmektedir. Bu konuda detaylı açıklamalarımızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Binancetr Mi Binance Global Mi?

Binancetr ve Binance global iki ayrı kuruluş gibi işleyişi olsa da, aslında binancetr, Binance Global’in alt kuruluşudur. Binancetr hesabınızı Global hesabınız ile eşkeştirdiğinizde iki hesap arasında anında ve hızlı kripto para ve Türk lirası transferi yapabilirsiniz.Bu sebep ile hem Binancetr hem Binance global hesabınız olması sizler için faydalı olacaktır. Binancetr hesabınız ile Banka aracılığı ile Binance’ye para yatırabilir, o nakit parayı Global hesabınıza anında ve komisyonsuz aktararak Binance Global’de dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde Global hesabınızdaki parayı Tr hesabınıza aktarıp hızlıca Bankaya çekme emri verebilirsiniz.Binance Global’e Üye Olup %5 Komisyon İndirimi Kazanmak İçin Tıklayın.

Lider kripto para borsası Binance, kripto para yatırımcıları tarafından güvenilen ve saygı duyulan bir borsa olarak her geçen gün büyümeye devam ediyor.Binance sadece alım satım işlemleri sunmuyor, aynı zamanda stake etme gibi yüksek getiri oranları ile pasif gelir sağlama olanağı sunuyor. Ayrıca Her hafta gerçekleştirilen çekiliş ve airdrop’lar ile kullanıcılarına 1000dolara kadar çekiliş kazanma şansı sunuyor. Binance lider borsa olarak, bir çok kripto para ve projeye yatırım yapıyor, teknik destek sağlıyor. Ön satış ve kripto para yaratma etkinlikleri ile yatırımcılara, gelecek vaat edebilecek kripto paralara en erken yatırım yapabilme şansı veriyor.Binance Global’e Üye Olup %5 Komisyon İndirimi Kazanmak İçin Tıklayın.