5/5 - (1 vote)

Lider kripto para borsası Huobi çok yenilikçi ve çekici kampanya ve etkinlikler düzenlemeye debam ediyor. bunlardan bir tanesi de Huobi CandyDrop etkinlikler.

Hıobi her gün seçtiği tokenlardan 100.000 dolar değerinde ödül dağıtıyor ve bu etkinliğe verdiği isimm ise CandyDrop. Katılımcılar Huobi içerisinde belirli basit görev ve limit kurallarını gerçekleştirdiklerinde CandyDrop etkinliklerine katılmaya hak kazanıyor ve günde 1 ile 5 dolar arası bedava para kazanma şansı yakalıyor.

Huobi ile günlük ticaret işlemlerinizi kolay ve kullanıcı dostu arayüz ile keyifle yerine getirirken bir taraftan da her gün 1 – 5 dolar arası gelir elde etmek çok kolay. CandyDrop etkinliğine katılmak için Huobi ödül sisteminde kristal olarak adlandorılan puanlardan toplamak gerekiyor. Her bir Candydrop etkinliğine katılmak için 30 kristale ihtiyacınız olacak ve yaklaşık 300dolar hacim elde ettiğinizde 30kristal kazanmış oluyorsunuz.

Siz de her gün 1-5 dolar arası kolay bir şekilde Candydrop etkinliğinden para kazanmak istiyorsanız hemen üye olup, görevleri tamamlayın ve kazanmaya başlayın.

Hemen Huobi’ye Üye Ol

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel