Rarible (RARI) Kriptopara Birimi Nedir? Video Anlatım

Rarible (RARI) bir NFT kriptopara birimidir. Koleksiyonlar, DAO, Coinbase Ventures Portfolio (Coinbase borsasının yatırım portföyünde olan) ve Governance yani kurumsal-yönetimsel bir kriptoparadır.

Rarible (RARI), Kendi Pazarı Olan Bir Varlıktır

Rarible.com olarak koleksiyonlar ve sanat eserleri satış sitesi olarak faaliyet göstermektedir. Pazar yeri güçlü olan bu NFT satış sitesinin aylık 1 milyondan fazla ziyaretçisi bulunmaktadır. Bu da onu satış likititesi açısından önemli bir pazar dilimine sokuyor.

Rarible platformundaki kullanıcılar sanat eserleri, oyun öğeleri ve daha fazlası gibi benzersiz dijital öğeler için kolayca NFT kriptoparaları ile alım satım yapabilme imkanına sahiptir. Platform kullanıcılara sorunsuz ve kolay bir kullanıcı deneyimi yaratmak için farklı kategoriler kullanılarak filtrelenen ve sıralanan tam özellikli bir pazar yeri olarak hizmet veriyor.

Rarible ile İlgili Detaylı Anlatım Videosu

Rarible (RARI) Ne Kadar? Canlı Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Rarible fiyatı 50.89 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 3.20 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 RARI satın almak isterseniz de 3,03 ‘dan alım yapabilirsiniz.

1 yorum
  1. Yusuf diyor

    Babylon şuan yeni ve rari gibi sanat ve oyun alanında nft üretim ve takas yapılabilen bir proje. Bitexen in de yatırım yaptığı proje şuan pankek apeswap ve zt borsasında 0.25 usdt den işlem görüyor orta vadede iyi fiyatlanacağını düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.