Binance
4.5/5

Binance

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Hemen Üye Ol
Hatırlatma
Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

Binance Merkezi Seyşel Adalarında bulunan bir bitcoin ve altcoin borrsasıdır. 2017 yılında kurulan Binance çok hızlı bir ilerleme kaydetmiş ve 5 yıl gibi kısa bir sürede sektör lideri ve belirleyici konumuna yükselmiştir. Binance kripto para borsası bünyesinde 350’den fazla koini listelemekte kendi native tokenı olan BNB ile de çok büyük bir başarı yakalamıştır.

Binance spot işlemler, kaldıraçlı işlemler ve türev işlemler ile kullanıcılarına çok seçenekli yatırım olanakları sunuyor.

Artılar
  • Kolay ve Kullanışlı Arayüz
  • 350+ Kripto Koin
  • Hızlı Yatırma ve Çekme İşlemleri
  • 7/24 Müşteri Temsilcisi
  • Türkçe Dil Desteği
Eksiler
  • Komisyon Oranları
  • Görece Az Kampanya

Binance kurulduğu günden bu yana 3 kere ciddi hack saldırıları yaşamış ancak meydana gelen zararı kullanıcılarına yansıtmamıştır. Binance banka düzeyi,2 faktör koruma ile kullanıcılarına güvenli bir ortamda bitcoin ve diğer kripto paraları ticareti ortamı sunuyor.

Binance’da hesap açmak için gereken tek şart 18 yaşını doldurmuş olmak. Ayrıca Binance’a üye olan kullanıcılara ömür boyu %10 komisyon indirimi sunuluyor. Binance’ın sunduğu tüm araçlardan faydalanabilmek için üye olduktan sonra kimlik doğrulması yapmak gerekiyor. Ayrıca Binance yıllık getiri oranı %6000’i bulan stake etme seçenekleri ile, koin tutan kullanıcılarına yüksek miktarda pasif gelir elde etme imkanı sunuyor.

Binance Detaylı İnceleme

Binance bu gün itibari ile bir çok yeni projeye yatırım yapmakta ve sektörün gelişmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. Binance’da özellikle kaldıraçlı işlemler için kullanılan borçlanma faizi rakiplerine göre daha yüksektir. Binance masaüstü ve mobil uygulamarı ile kullanıcılarına sürekli olarak alış satış işlemleri yapabilme imkanı sunuyor. 2017’de kurulan Dünyanın en büyük borsası Binance tarihi boyunca 3 kere ciddi saldırı yaşadı ve fon kaybına uğradı ancak binance yönetimi bu zararı karşılayarak kullanıcıların zarar etmemesini sağladı.

Binance Bitcoin ve Altcoin borsasını kullanan kullanıcılar, kullanım deneyimleri ile ilgili yüksek oranlarda memnuniyet belirtiyor. Ayrıca Binance bünyesinde sık sık düzenlediği airdrop ve ödül kampanyaları ile kullacılarını mutlu etmeyi de ihmal etmiyor.

Binance bugün sektör lideri olarak hangi coünin nasıl bir yol izleyeceği üzerinde çok ciddi etkisi olan bir borsa. Eğer bir proje Binance’ta listenme aşamasına erişirse bu o coin için çok güçlü bir alım sinyali olarak değerlendiriliyor. Ve genellikle Binance’ta listeleme kararı açıklandığı anda coinler 3-5 kat prim yapıyor. Bu bütün kripto topluluğunun Binance’ın önemini ve belirleyici rolünü kavradığını gösteriyor.

Binance Komisyon Ücretleri

Binance bitcoin ve altcoin borsası işlem hacmine göre değişken bir komisyon politikası izliyor. 0.0005’ten 0.002’ye kadar bir aralıkta ücretler ödeyerek Binance’nin sunduğu tüm kripto para ticareti araçlarına erişebilirsiniz. Ayrıca Binance hesaplarında borsanın kendi tokenı olan BNB’yi tutan kullanıcılarına ekstra komisyon indirimi sunuyor. Komisyon Ücretlerini BNB ile ödemeyi seçen kullanıcılar ise yüzde 25 ekstra komisyon indiriminden faydalanabiliyor.

Binance Hesap Açmak

Binance hesabı açmal yani Binance’ye üye olmak, diğer bir çok borsa gibi çok kolay. Üyelik ekranındaki formu doldurmak bir dakikanızı alacak ve kosa bir üyelik aşamasından sonra Binance’nın çoğu aracına erişim sağlamış olacaksınız. Kripto para borçlanması, Futures gibi işlemler için kimlik doğrulaması yapmış olmanız gerekli. Kimlik Doğrulama işlemi genellikle bir gün içinde halloluyor. Binance Kullanıllı arayüz ve kullanıcı dostu uygulamalarını ilk üye olurken de sürdürüyor.

Binance Güvenilir Mi?

Binance kurulduğu tarihten beri 2 kere ciddi hack saldırıları yaşadı ve fon kaybına uğradı. Ancak bu zararı kullanıcılarına yansıtmadı ve kimseyi mağdur etmedi. Binance borsası bugün itibari ile kripto para topluluğu içinde en çok saygı duyulan ve güvenilen bitcoin borsalarından biri olarak faliyetlerini sürdürüyor. Sosyal medya ve forumlarda Binance hakkında olumsuz yada, kullanıcıyı mağdur ettiğinine dair paylaşımlar hiç yok. Biz kriptoparalar.net olarak Binance borsasını kullanılabilecek ender güvenilir borsalardan biri olarak görüyoruz.

500+ Koin Alım Satım İşlemi Sektör Lideri Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimi Kolay ve Kullanışlı Arayüz

5.0
Güvenlik
4.0
Komisyonlar
5.0
Servis ve Kampanyalar
4.0
Müşteri Hizmetleri
4.5 Değerlendirme

Bir yanıt yazın

Binance
4.5/5