Anasayfa Kriptoparalar Stellar Lumens (XLM) Teknik Analizi: 29 Aralık 2020

Stellar Lumens (XLM) Teknik Analizi: 29 Aralık 2020

-

Stellar Lumens (XLM) için güncel teknik analize geçmeden önce piyasa hakkında bir kaç şey eklemekte fayda var. Altcoin piyasası, kısa vadeli bir yükseliş görünümü ile önce herkesin dikkatini çekmişti. Bir çok altcoin son kayıplarından birazda olsa kurtulmuştu. Stellar Lumens, 0.156 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya hazır görünüyordu.

Stellar Teknik Analiz Grafigi 29 Aralik 2020
Kaynak: TradingView

Stellar Lumens Güçlü Direnç ve Destek Seviyelerini Test Edebilir

Stellar Lumens, son bir kaç gündür düşen ticaret hacmiyle grafiklerde simetrik bir üçgen modeli (mavi çizgi) oluşturdu. %50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin 0.156 dolardan ve %61.8 geri çekilme seviyesinin 0.138 dolardan güçlü direnç ve destek seviyeleri olarak hareket etmesi beklenebilir.

MACD sıfır çizgisinin altında hareket ediyor. Ve geçtiğimiz bir kaç gün içinde XLM için ivme kaybı yaşarken, yükseliş eğilimi oluşturuyordu. Aynı olasılıkla daha yüksek tırmanışa geçti.

Korelasyon için takip edilecek kriptopara tabi ki Bitcoin olacaktır. Artan işlem hacmi ile desteklenen her iki seviyenin üzerinde bir işlem seansı, XLM için bir sonraki hareketin yönünü muhtemelen belirleyecektir.

Stellar (XLM) Nedir?

Stellar Lumens (XLM), paranın taşınmasına ve depolanmasına izin veren açık bir ağdır. Temmuz 2014’te piyasaya sürülmüştür. Hedeflerinden biri de dünyanın bankasız işleyen finansal katılım modelini oluşturmaktır. Ancak kısa süre sonra öncelikleri, finans şirketlerinin blok zincir teknolojisi aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurmalarına yardımcı olmaya kaydırılmıştır.

Stellar (XLM) Fiyatı ve Piyasa Değerleri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Stellar fiyatı 2.05 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.277569 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 XLM satın almak isterseniz de 0,228843 ‘dan alım yapabilirsiniz.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
Mehmet Nuri ARSLANhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Binance TR

binance ref kare

Bitcoin Yorum ve Haber

Bitcoin tahmini 2021

Ki Young Ju’dan Büyük İddaa: BTC Asla 28 Bin Dolar’ın Altına...

0
Ki Young Ju, CryptoQuant şirketinin CEO'su olarak görev yapan bir ünlü analist. İlginç çıkışları ile bilinen bu analiste göre BTC asla 28 bin doların...

Ethereum Yorum ve Haber

Bitcoin tahmini 2021

Ki Young Ju’dan Büyük İddaa: BTC Asla 28 Bin Dolar’ın Altına...

0
Ki Young Ju, CryptoQuant şirketinin CEO'su olarak görev yapan bir ünlü analist. İlginç çıkışları ile bilinen bu analiste göre BTC asla 28 bin doların...