AnasayfaKriptoparalarRipple, İki Parti Halinde 1 Milyar XRP'nin Kilidini Açtı

Ripple, İki Parti Halinde 1 Milyar XRP’nin Kilidini Açtı

-

Ripple serbest bırakma (kilit açma işlemini), her biri 500 milyon adet olmak üzere iki transfer halinde yaptı.

Yazı yazılırken ki XRP fiyatı olan 1,56 doları baz aldığımızda parasal değeri 1,56 milyar dolara tekabül eden bir meblağ. Zaten ay başına planlanmış olan bir durumdu. Amaç ise kripto borsalarında tokenlerin likiditesini desteklemektir. Bu paranın bir kısmını Ripple’ın ortaklarına ve müşterilerine gönderiliyor. Kalanı ise şirketin mevcut giderlerini karşılamak için XRP kullanılıyor.

xrp alert token kilit acma
Kaynak: Whale Alert

Ripple, Bu Kriptoparalar’ın Çoğunu Genellikle Aynı Gün Tekrar Kilitler

Bununla birlikte serbest bırakılan kriptoparaların çoğu ki bu yaklaşık %80 – 90 civarında olup genellikle aynı gün tekrar kilitler. Yatırımcıları korkutacak bir durum yoktur. Çünkü emanetten alınan bu programlanmış XRP çekimleri kriptoparanın fiyatını etkilemez.

Ayrıca, Whale Alert (blok zinciri takipçisi) tarafından yayınlanan son paylaşımlara göre, geçtiğimiz 10 saatte 69,7 milyon XRP, Ripple ve birkaç büyük kripto borsası tarafından transfer edildi.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?