AnasayfaKriptoparalarPhala Network (PHA), Bitcoin Gold (BTG) ile Ortaklık Kurdu

Phala Network (PHA), Bitcoin Gold (BTG) ile Ortaklık Kurdu

-

Phala Network, Bitcoin Gold ve diğer Bitcoin tabanlı blokzincirler için Polkadot ekosistemine hafif çapraz zincir köprüleri geliştirmek için BTG ile iş ortaklığını duyurdu.

Bitcoin Gold, Phala’nın TEE tabanlı gizli bilgi işlem teknolojisini kullanarak hafif, düşük maliyetli, güvenilir köprüler geliştirmek için bir proje ortaklığına gitmiş. BTG köprülenen ilk varlık olmak için bu adımı attı. Fakat bu proje LTC, BCH, DOGE, BSV ve Bitcoin temel teknolojisine dayanan herhangi bir blok zincirinden tokenlerle çalışmak üzere inşa ediliyor.

Phala Network ve Bitcoin Gold Ekiplerinin Ortaklığı 3 Ana Maddeye Dayandırılıyor

  • Interlay’in PolkaBTC’si gibi açık kaynaklı köprülerin varlığı,
  • PHA’nın bir TEE ağı aracılığıyla güvenlik ve gizlilik sağlama yeteneğine sahip olması,
  • Phala Network’ün kurucu ortağı Hang Yin aynı zamanda Bitcoin Gold’un Baş Geliştiricisi (ve kurucu ortağı) olup, ortak projenin liderliğine bitcoin tabanlı blockchain teknolojisi hakkında derin bilgi sahibi olması.

PHA’nın BGT ile yapmış olduğu bu ortaklığa piyasa pozitif tepki verdi. PHA’nın piyasadaki değeri %15 ten fazla artış yaşadı. BTG’nin de bu haber ile birlikte değeri %5 ten fazla değer aldı.

Phala Network’ü satın alabileceğiniz en iyi borsa Binance platformudur.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin analizi

Kripto para fiyat analizi: BTC, ETH, ADA

0
Kripto para fiyat analizi için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) 'yı inceliyoruz. Bitcoin ve altcoinler bu noktadan sonra bir toparlanmaya gidebilir mi? Lokomotifin...