AnasayfaKriptoparalarLitecoin Kısa Süreliğine de Olsa Ripple'ın Tahtını Devraldı

Litecoin Kısa Süreliğine de Olsa Ripple’ın Tahtını Devraldı

-

Litecoin 3 ve 4 Ocak 2021 tarihleri arasında, XRP’yi geride bırakarak piyasa değeri açısından dünyanın en büyük dördüncü kriptopara birimi oldu.

ltc xrp cmc sıralaması
Kaynak: CMC

Geçen ay (Aralık), ABD ‘nin düzenleme kurumu SEC tarafından açılan bir dava ile XRP fiyatı sert düşmüştü. Sonrasında da durgunlaşarak mini boğada sessizliğini korudu. Fakat diğer altcoinler, sıralı bir şekilde veya eş zamanlı BTC boğasına eşlik ettiler. SEC’in Ripple’a 1.3 milyar dolarlık davası olmasaydı, XRP belkide bu boğa koşusunun lokomotifi bile olabilirdi.

Ripple Yatırımcıları İmza Kampanyası Başlattı

XRP topluluğu büyük bir imza kampanyası başlattı. Ripple’a destek mesajları ve imza katılımı çığ gibi büyüyor. ABD federal hükümetine doğrudan bir çağrı olan imza kampanyası, XRP’nin para birimi olarak resmi olarak kabul edilmesini içeriyor.

Kuşkusuz 2020 yılının en popüler kriptopara birimi Bitcoin, şu anda 32.000 dolar civarında fiyatlanıyor. Fakat şu anda tüm ilgiyi çeken bir kriptopara birimi daha var. XRP en iddiaalı adımlar atan ve kendinden sürekli söz ettiren bir dijital varlık. Yatırımcılarını hem memnun eden hem de üzen Ripple, ABD borsalarında erkenden delist edildi.

XRP topluluğu büyük bir imza kampanyası başlattı. Ve şimdiye kadar ki toplam katılım sayısı 28 bin kişiyi geçti. Beyaz Saray’a gönderilen bu imzalar işe yarayacak mı? Önümüzdeki günlerde görmüş olacağız. SEC ‘in davası 22 Şubat 2021 de yapılacak.

ripple sec imza kampanyası
Kaynak: whitehouse.gov
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?