AnasayfaKriptoparalarDogecoin, İlk 100'de En Çok Kaybettiren Kripto Para Birimi Oldu

Dogecoin, İlk 100’de En Çok Kaybettiren Kripto Para Birimi Oldu

-

Dogecoin (DOGE), market sıralamasında ilk 100 varlık arasında yatırımcısına en çok para kaybettiren kripto para birimi oldu.

Dogecoin (DOGE) 1 Haftada % 43 Kaybettirdi

Sürekli Elon Musk’ın attığı tweetlerle volalit hareket eden DOGE, son bir hafta içinde % 47 değer kaybederek yatırımcısını ciddi anlamda üzen bir varlık oldu. Güncel fiyat olarak 0,18 dolar (1,67 TL’den) alıcı buluyor. Bitcoin’deki kararsız hareketlerden nasibini tüm marketteki varlıklar gibi Dogecoin’de aldı.

Onu ikinci sırada THETA FUEL takip etti. Daha sonra en çok kaybettirenler sıralamasında Bitcoin Gold, NEO, Kusama, Helium, THORchain ve Enjin Coin yer aldı.

Sosyal medyada ise DOGE kripto para birimi gündem oldu. Twitter da TT listesinde 1.sıraya yerleşen #dogecoin konusu neredeyse tüm yatırımcıların gündemi oldu.

dogecoin twitter gundem
Kaynak: Twitter

Dogecoin (DOGE) Ne Kadar? Canlı Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Dogecoin fiyatı 2.03 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.240145 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 DOGE satın almak isterseniz de 0,203832 ‘dan alım yapabilirsiniz.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?