Anasayfa Kriptoparalar Binance US 'ten yeni kriptopara açıklaması

Binance US ‘ten yeni kriptopara açıklaması

-

Daha önce Binance US tarafından açıklanan 7 farklı kripto parayla beraber 5 yeni kripto para daha listeleniyor. Borsanın yaptığı açıklamalarda BNB, USDT, LTC, XRP, BCH, ETH ve BTC’nin listeleneceği açıklanmıştı. Bunlara eklenecek olan yeni kripto paralar ise ADA, ETC, XLM, BAT ve ZRX olarak belirtildi. İlgili kripto paralara çok kısa bir süre sonra yatırımların yapılabileceği de açıklandı.

Binance US Hakkında

Geçtiğimiz Ağustos ayında 30 kripto para birimini listeleyeceği açıklanan Binance US, bu süreci başarılı bir şekilde yönetebilmek için bazı engellerle karşılaşmıştır. Başta ABD hükümeti olmak üzere finansal regülatörlerin şartlarının karşılanması gibi sorunlar yaşayan Binance US, daha önceki Haziran ayında ABD’deki müşterilerin platforma girmesini engellemişti. Ayrıca ABD piyasası için farklı ve yeni bir platform oluşturduklarını belirtmişti.

Tüm bu gelişmelerin ışığında aradan çok da vakit geçmeden yeni sanal paraları listeleyeceğini açıklayan Binance US, birçok kripto para yatırımcısını da heyecanlandırmıştır.

Yapılan son dakika duyurusuyla beraber artık Binance’in ABD’deki yatırımcıları Basic Attention Toket, Cardano, Stellar, 0x ve Ethereum Classic üzerinden para yatırmaya başlayabilecek.

Ayrıca yatırımcıların bu sanal paralar üzerinden al-sat işlemlerini başlatabilmeleri için 25 Eylül tarihi bekleniyor. Yapılan duyuruda ayrıca USDT ve USD paritelerinin kullanılabileceği açıklandı.

Binance’den Yeni Duyuru

En büyük kripto para piyasası olarak bilinen Binance, yeni bir duyuru daha yayınlayarak Tezos’u destekleyeceğini açıkladı. Bu duyuru ile beraber Tezos fiyatları da hareketlenmeye başladı. Ayrıca yüzde 5 oranında yükselen Tezos coin şu sıralar 1,10 dolardan yatırım almaya başladı.

Hangi Coin’e Yatırım Yapmalı?

Binance her geçen gün yaptığı yeni duyurularda desteklediği coinleri açıklamaya devam ederken bu coinlerdeki değer kayıpları da en azından duyurunun yapıldığı günlerde azalmaktadır. Şu sıralar yatırım yapmak isteyenlerin yine Bitcoin’e yöneldiği görülüyor. 17 milyon 952 bin 950 adet üretilen BTC’nin yanı sıra Ripple’daki yükseliş de dikkat çekmeye başladı. Yüzde 2,54’lük yükselişle yatırım almayı sürdüren XRP’den sonra günü yükselişle kapatan diğer koinler ve değişim oranları;

  • Litecoin – yüzde 0,24
  • Tether – yüzde 01,4
  • Stellar – yüzde 0,10
  • Cardano – yüzde 1,13
  • IOTA – yüzde 2,46
  • Tezos – yüzde 3,85
  • Ethereum Classic – yüzde 0,52
  • Chainlink – yüzde 1,28 şeklindedir.
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
Mehmet Nuri ARSLANhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Binance TR

binance ref kare

Bitcoin Yorum ve Haber

Bitcoin tahmini 2021

Ki Young Ju’dan Büyük İddaa: BTC Asla 28 Bin Dolar’ın Altına...

0
Ki Young Ju, CryptoQuant şirketinin CEO'su olarak görev yapan bir ünlü analist. İlginç çıkışları ile bilinen bu analiste göre BTC asla 28 bin doların...

Ethereum Yorum ve Haber

Bitcoin tahmini 2021

Ki Young Ju’dan Büyük İddaa: BTC Asla 28 Bin Dolar’ın Altına...

0
Ki Young Ju, CryptoQuant şirketinin CEO'su olarak görev yapan bir ünlü analist. İlginç çıkışları ile bilinen bu analiste göre BTC asla 28 bin doların...