AnasayfaKriptoparalarAfrika'nın İlk Kriptopara Birimi 1 Gün İçinde 100 Kat Arttı

Afrika’nın İlk Kriptopara Birimi 1 Gün İçinde 100 Kat Arttı

-

Afrika’nın hisse senedi ve yatırım finansmanı için ilk kriptopara birimi olan Zugacoin, son 24 saat içinde %10.200 den fazla artış yaparak rekor kırdı.

Zugacoin (SZC), Afrika’nın Çin yerine Afrika hükümeti için sermaye ve yatırım fonu oluşturan ilk dijital madeni paradır. Afrika’nın büyük düşüşte olan ekonomisini yeniden canlandırmak için tasarlanmıştır. Afrika’da bir iş kurmak çoğu zaman devasa bir sorumluluk getiriyor. Özellikle kredi finansmanı açısından oranın halkı büyük zorluk çekiyor. Ama Zugacoin bu kredi finansmanını oranın halkına vereceğini, onları destekleyeceğini vaadeden bir firma.

Afrika’nın İlk Kriptoparası 22 Bin Dolar Değerinde

Zugacoin fiyatı bugün 43 bin dolara kadar yükseldi. Daha sonra fiyatını yarılayan SZC ardından ise 22 bin dolarlara kadar inerek büyük bir düşüş yaşadı. 24 saatlik işlem hacmi 146.084 dolar. Zugacoin son 24 saatte %9000 düştü. Dolaşan arz miktarı henüz mevcut değil ama maksimum 1.000.000 SZC madeni para arzına ulaşacaktır.

14 Aralık 2020 de CMC de listelenen bu kriptopara, bir aylık geçmişinde en yüksek fiyatı 54 bin dolar olarak fiyatlandı.

zugacoin SZC grafigi
Kaynak: Coinmarketcap
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?