Bitcoin Analizi: BTC kritik desteği tekrar test etti

Bitcoin analizi grafiğine baktığımızda gözümüze ilk çarpan en önemli destek seviyesi, BTC tarafından tekrar test edildi. Haftalık kapanışına saatler kala Binance verilerine göre, 53.310 doları gördü.

Saatlik mumunda her ne kadar kötü bir gidişatla 53 bin 310 dolara iğne atmış olsada, kapanışını yeşil mum yakarak ümitleri tekrar yeşertti. Tabi 4H grafiğine göre de yeşil mum yakmış oldu. Sonraki 4 saatlik mumum içinde bulunuyoruz. Bu mumun özelliği ise haftalık kapanışı yapıyor olmasıdır. Eğer haftalık kapanışı 53.500 doların üzerinde yapabilirse, piyasa rahat bir nefes alabilir.

Haftalık kapanış için Bitcoin analizi grafiği

Bitcoin analizi grafiğine baktığımızda aslında düşüşlerin sonunda iştahlı alışların geldiğini ve hala bir boğa sinyali daha olabileceği fikrini uyandırıyor. Bu durumda ise korkuyu satın alabiliriz. Bu fikir bir yatırım tavsiyesi değil elbet ama piyasa tecrübesi bu sinyalin varlığını güçlü tutuyor. Balinalar korku yaratır. Küçük balıklar balinalara çoğu zaman yem olur. İşte bu görüşü destekleyen bir Tradingview yatırımcısının Bitcoin analizi grafiği şöyle;

Bitcoin analizi grafiği yorum
Bu yazıya oy verin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.