AVAX Analiz: AVAX Coin Yorum ve Grafiği – Avax Tradingview Özel

Puan Verin

Avax Analiz verileri ve Avax coin yorum ile sizlerleyiz. Avalanche kripto para birimi uzun bir süre yatay hareket içerisinde fiyatlanıyordu. Ama önemli bir destek noktasını kırarak aşağı yönündeki sonraki desteğe doğru hareketini yapıyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

AVAX Coin Yorum ve Grafiği: Avax Tradingview Özel Analizi

Avax Coin Yorum grafiğimizde açıkça görülüyor ki 25.50 dolar seviyesindeki destek kırılmış durumdadır. Bu yüzden düşüşünü derinleştirip alt desteğe bir diğer adı ile ara desteğimiz olan 20 dolar seviyesine kadar düşüş söz konusuydu. Dün oradan toparlayıp tekrar 25.50 dolar seviyesi olan direnç noktasını test etti. Fakat bu testi başarısız oldu.

Avax Coin Yorum grafiğimizde, yazı yazılırkenki fiyatımız 24.17 dolar olarak ekranlara yansıyor. Bu arada Avalanche olası bir 20 dolar desteğini de kırması halinde düşüşünü majör desteğe kadar sürdürebilir. Majör destek seviyemiz 14.88 dolarda duruyor. Bitcoin’in hareketine bağlı olarak o seviyeyi görmesi muhtemeldir. Öte yandan alım tepkilerinin gelmesi ile Avax Coin Yorum olarak diyebileceğimiz en önemli direnç 25.5 dolar seviyesidir. Bu seviyeyi kırabilirse 37 dolardaki dirence doğru yükselebilir.

avax coin yorum grafik
Avax Tradingview

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel