Ceek Coin Yorum ve Analiz: Son 1 Yılın En Düşük Seviyesini Gördü

Puan Verin

Ceek coin, müzik sanatçılarını, sporcuları ve dijital sanatçıları hayranları ile buluşturan bir Metaverse projesidir. Dünyanın en iyi sanatçılarıyla işbirliği yaparak, sanal gerçeklik dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları bir araya getirmeyi amaçlar. Analistlerin Ceek Coin yorumları son zamanlarda yatırımcıları çok fazla heyecanlandırıyor. Geçenlerde son 1 yılın en düşük seviyesini gören Ceek Coin, analizlerde ön plana çıkan projelerin başında geliyor.

Fırsatlar
dfsdsfd
T&Cs Apply
heyyo
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın

Universal Music şirketi ile yaptığı ortaklıkla ciddi bir ses getiren Ceek Vr projesi, bu ortaklık sayesinde Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha birçok yıldızı metaverse teknolojisi sayesinde hayranlarıyla buluşturmayı amaçlıyor.

Analizciler tarafından geleceğin video ve müzik yayıncılığının lideri olarak görülen Ceek Coin, patentli bir VR setine de sahip. Şu anda dünya çapında satışa sunulan bu set, yayıncıların ve sanatçıların sanal bir yayın platformu kullanarak sahneye çıkmalarına olanak tanıyor.

Ceek Coin Analizi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ceek Coin’in büyük bir potansiyeli var. Sektörün önde gelen firmalarıyla işbirlikleri olan Ceek Coin projesi hakkında yapılan yorumlar da genelde olumlu yönde oluyor. İlerde platforma gelecek yeniliklerle kullanıcı sayısı ve popülerliği artırabilir. Piyasadaki yatırımcılar Ceek Coin VR platformuna yatırım yapmaya devam ederse kripto paranın fiyatı daha çok yükselebilir. Piyasada fiyatları tahmin kolay olmasa da Ceek Vr projesi için güzel günler yakındır diyebiliriz.

ceek vr grafiği
Kaynak: Coinmarketcap

Ceek Coin Canlı Piyasa Verileri

Ceek Coin canlı piyasa verilerine göre 1 CEEK fiyatı 1.52 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.047029 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 CEEK satın almak isterseniz de 0,043777 ‘dan alım yapabilirsiniz.

CEEK fiyatı son 24 saatte 2.28% değişim ile 1.52 TL’den satılıyor. Popüler kripto paranın küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 3,506,514 ve toplam piyasa değeri de $ 41,139,910 olarak ekranlara yansıyor.