Pancakeswap Slippage Tolerance Hatası ve Çözümü – Resimli Anlatım

Pancakeswap, CMC verilerine göre günlük 500 milyon dolardan fazla işlem hacmi ile en iyi swap borsalarından biridir. Ethereum ve Binance Smart Chain alt yapılı bir çok kripto para biriminin ilk listelenmesini sürekli yapan bir değişim borsasıdır.

Pancakeswap Slippage Tolerance Hatası ve Çözümü Resimli Anlatım

Eğer Pancakeswap’ta şöyle bir hata alıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

“This transaction will not succeed either due to price movement or fee on transfer. Try increasing your slippage tolerance.”

Anlamı “Bu işlem, fiyat hareketi veya transfer ücreti nedeniyle başarılı olmayacaktır. Kayma toleransınızı arttırmayı deneyin” demektir. Öncelikle kripto para çifiti satın almak veya satmak için sol üst köşedeki Trade sekmesine geliyoruz. Daha sonra açılan pencerede Swap ı tıklayınız. Değişim ekranı önünüze çıkacaktır.

Sağ üst köşedeki ayarlar çarkı butonuna tıklıyorsunuz. Sol yanında açılan bir pencere göreceksiniz. Orada bulunan “Slippage Tolerance” alanına geliyoruz. Otomatik olarak seçili bir yüzde değer mevcuttur. Ama biz %0.10 yazan alanı tıklayarak orada %2 den başlayarak yukarı doğru arttırıyoruz.

Eğer %2 de sorun çıkmazsa o şekilde bırakın. Yine aynı hatayı alırsanız onu yüzde 3-4-5-6 şeklinde arttırın. Ama bu oranı bir kerede yüksek bir miktarla asla belirlemeyin çünkü bu oran alış satış esnasında sizin dalgalanan fiyatlara karşı toleransınızı belirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.