Pancakeswap Slippage Tolerance Hatası ve Çözümü – Resimli Anlatım

Puan Verin

Pancakeswap, CMC verilerine göre günlük 500 milyon dolardan fazla işlem hacmi ile en iyi swap borsalarından biridir. Ethereum ve Binance Smart Chain alt yapılı bir çok kripto para biriminin ilk listelenmesini sürekli yapan bir değişim borsasıdır.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Pancakeswap Slippage Tolerance Hatası ve Çözümü Resimli Anlatım

Eğer Pancakeswap’ta şöyle bir hata alıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

“This transaction will not succeed either due to price movement or fee on transfer. Try increasing your slippage tolerance.”

pancakeswap-slippage-tolerance

Anlamı “Bu işlem, fiyat hareketi veya transfer ücreti nedeniyle başarılı olmayacaktır. Kayma toleransınızı arttırmayı deneyin” demektir. Öncelikle kripto para çifiti satın almak veya satmak için sol üst köşedeki Trade sekmesine geliyoruz. Daha sonra açılan pencerede Swap ı tıklayınız. Değişim ekranı önünüze çıkacaktır.

Pancakeswap Slippage Tolerance Hatası ve Çözümü

Sağ üst köşedeki ayarlar çarkı butonuna tıklıyorsunuz. Sol yanında açılan bir pencere göreceksiniz. Orada bulunan “Slippage Tolerance” alanına geliyoruz. Otomatik olarak seçili bir yüzde değer mevcuttur. Ama biz %0.10 yazan alanı tıklayarak orada %2 den başlayarak yukarı doğru arttırıyoruz.

Pancakeswap Slippage Tolerance

Eğer %2 de sorun çıkmazsa o şekilde bırakın. Yine aynı hatayı alırsanız onu yüzde 3-4-5-6 şeklinde arttırın. Ama bu oranı bir kerede yüksek bir miktarla asla belirlemeyin çünkü bu oran alış satış esnasında sizin dalgalanan fiyatlara karşı toleransınızı belirler.

Eğer toleransı artırırsanız işleminizin gerçekleşme olasılığı artar ancak değişim emriniz, belirttiğiniz tolerans kadar aşağı veya yukarı yönlü olabilecektir. Örnek ile açıklamak gerekirse; 1 dolar olan bir varlığı yüzde 5 tolerans ayarı ile alıp satmaya çalışırsanız işleminiz 1.0,5 yada 0.95 fiyatlarına kadar işlencektir.

Pancakeswap toleranceyi arttırmak güncel fiyattan yüzde kaç aşağı veya yukarı fiyata kadar değişimi gerçekleştirmek istediğinizi belirler

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel