Gala Coin Nedir? 1 Gala Coin Ne Kadar Eder?

Puan Verin

Gala Coin, oyun geliştirme sektörünün kontrolünü oyunculara geri vererek oyun endüstrisini değiştirmeyi amaçlamaktadır. Projenin web sitesine göre Gala Games ‘in amacı, yeni blockchain oyunları yaratmaktır. Gala Games kendi kripto parası olan Gala Coin’i kullanır. Bu kripto para, platformun sağladığı oyunlarda ve alışverişlerde kullanılabilir. Gala ile platformda oyun oynayan kullanıcılara ödüller verilmesinin yanında, Gala Shop’ta NFT’ler ve oyun içi ögeler de satın alınabilir. Platformun son zamanlarda popüler hale gelmesiyle 1 Gala coin ne kadar eder soruları da sorulmaya başlandı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Gala Games, kullanıcıların oyun içi görevleri tamamlayarak Gala Coin kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir oyna-kazan platformudur. Ayrıca oyuncular, platform aracılığıyla NFT‘ler oluşturabilir ve satabilirler.

Gala Coin Nedir?

Gala coin, Gala Games oyun şirketinin blok zincir tabanlı oyunları için üretmiş olduğu kripto para birimidir. Oyun esnasında harcanabilen ve fon olarak kullanılabilen dijital jetonlar olarak görev yapar. Gerçek zamanlı yani sanallaştırılmış gerçeklik oyunlarını blok zincir teknolojisi ile büyütmeyi hedefleyen firma, kendi kripto para birimine oldukça değer veren bir sistem ile kullanımını zorunlu kılıyor. Bu da coinin değer almasına neden oluyor.

1 Gala Coin Ne Kadar Eder?

1 Gala coin ne kadar eder? Güncel fiyat bilgisini paylaşmadan önce oyun ile ilgili şunları da eklemek lazım. Bu kripto para ve oyun platformu oyuncuların oyun oynayarak para kazanmalarını amaçlayarak 2020 yılında piyasaya sürüldü. Oyuncular platformda çeşitli oyunları oynadıkları ve görevleri yaptıkları taktirde gala coin kazanıyorlar. Ayrıca platformun sağladığı tüm oyunlar ücretsiz ve merkeziyetsiz bir yapıya sahip. Gala Games çıktıktan sonra oyuncular tarafından oldukça sevildi ve şu anda 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Projenin CEO’su Eric Schiermeyer aynı zamanda oyun şirketi Zynga’nın kurucu ortaklarından birisidir. Platform son zamanlarda geniş kitleler tarafından takip ediliyor ve 1 gala coin ne kadar eder merak ediliyor.

Gala Fiyati

Gala Coin Fiyatı ve Güncel Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Gala fiyatı 0.473251 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.025399 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 GALA satın almak isterseniz de 0,024118 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Gala fiyatı son 24 saatte 1.34% değişim ile 0.473251 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 59,182,087 ve toplam piyasa değeri de $ 191,836,465 olarak ekranlara yansıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel