Gala Coin Nedir? 1 Gala Coin Ne Kadar Eder?

Gala Coin, oyun geliştirme sektörünün kontrolünü oyunculara geri vererek oyun endüstrisini değiştirmeyi amaçlamaktadır. Projenin web sitesine göre Gala Games ‘in amacı, yeni blockchain oyunları yaratmaktır. Gala Games kendi kripto parası olan Gala Coin’i kullanır. Bu kripto para, platformun sağladığı oyunlarda ve alışverişlerde kullanılabilir. Gala ile platformda oyun oynayan kullanıcılara ödüller verilmesinin yanında, Gala Shop’ta NFT’ler ve oyun içi ögeler de satın alınabilir. Platformun son zamanlarda popüler hale gelmesiyle 1 Gala coin ne kadar eder soruları da sorulmaya başlandı.

Gala Games, kullanıcıların oyun içi görevleri tamamlayarak Gala Coin kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir oyna-kazan platformudur. Ayrıca oyuncular, platform aracılığıyla NFT‘ler oluşturabilir ve satabilirler.

Gala Coin Nedir?

Gala coin, Gala Games oyun şirketinin blok zincir tabanlı oyunları için üretmiş olduğu kripto para birimidir. Oyun esnasında harcanabilen ve fon olarak kullanılabilen dijital jetonlar olarak görev yapar. Gerçek zamanlı yani sanallaştırılmış gerçeklik oyunlarını blok zincir teknolojisi ile büyütmeyi hedefleyen firma, kendi kripto para birimine oldukça değer veren bir sistem ile kullanımını zorunlu kılıyor. Bu da coinin değer almasına neden oluyor.

1 Gala Coin Ne Kadar Eder?

1 Gala coin ne kadar eder? Güncel fiyat bilgisini paylaşmadan önce oyun ile ilgili şunları da eklemek lazım. Bu kripto para ve oyun platformu oyuncuların oyun oynayarak para kazanmalarını amaçlayarak 2020 yılında piyasaya sürüldü. Oyuncular platformda çeşitli oyunları oynadıkları ve görevleri yaptıkları taktirde gala coin kazanıyorlar. Ayrıca platformun sağladığı tüm oyunlar ücretsiz ve merkeziyetsiz bir yapıya sahip. Gala Games çıktıktan sonra oyuncular tarafından oldukça sevildi ve şu anda 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Projenin CEO’su Eric Schiermeyer aynı zamanda oyun şirketi Zynga’nın kurucu ortaklarından birisidir. Platform son zamanlarda geniş kitleler tarafından takip ediliyor ve 1 gala coin ne kadar eder merak ediliyor.

Gala Fiyati

Gala Coin Fiyatı ve Güncel Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Gala fiyatı 0.890785 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.053145 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 GALA satın almak isterseniz de 0,050961 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Gala fiyatı son 24 saatte 1.22% değişim ile 0.890785 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 84,808,829 ve toplam piyasa değeri de $ 401,824,625 olarak ekranlara yansıyor.

Bu yazıya oy verin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.