Dogecoin Nedir? DOGE Nasıl Alınır? Güncel DOGE Fiyatı

Puan Verin

Dogecoin nedir ve DOGE neden bu kadar popüler oldu? Öncelikle bu coin açık kaynak kodlu bir kripto para birimidir. İlk olarak 2013’te piyasaya sürülen bu kripto paranın logosu ise bir Shiba köpeği görüntüsüne sahiptir. Bu para aslında kripo para piyasasıyla dalga geçmek için piyasaya sürülmüştür bu da Dogecoin nedir sorusuna verilebilecek en güzel cevaptır. Çok sert fiyat hareketleri yapmasıyla sık sık günceme gelen kripto paranın güncel DOGE fiyatı merak edilmektedir. Dogecoin’i cüzdanlarında tutan ve her şeye rağmen sadık ona sadık kalan bir destekçi topluluğuna sahiptir. Geçtiğimiz yıllarda fiyatı çok yükselse de bir süre sonra sert bir fiyat hareketiyle eski seviyelerine döndü.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Dogecoin Nasıl Alınır?

Dogecoin satın almak için bir kripto para borsasında bir hesap açmanız gerekir. Dogecoin’i listeleyen popüler borsalar arasında Coinbase, Binance ve Kraken bulunur. Bu borsalarda bir kripto para hesabı açtıktan sonra doge nasıl alınır sorusuna da cevap bulabilirsiniz. Borsaya para yatırmalı ve istediğiniz tutarda dogecoin alabilirsiniz.

Diğer kripto varlıklıklar gibi güncel doge fiyatı da arz ve talebe dayalı olarak artar ya da azalır. Muazzam ve sürekli büyüyen arz göz önüne alındığında, değerlerin son zamanlarda olduğu kadar yüksek olması için talebin muazzam bir şekilde artması gerekti. Reddit isimli sosyal medya platformundaki yatırımcıların etkinlikleriyle ve Elon Musk’ın tweetleriyle çok yüksek seviyelere ulaşan dogecoin fiyatı günümüzde daha stabil bir görüntü çiziyor.

DOGE Fiyatı Ne Kadar? Canlı Piyasa Verileri

DOGE fiyatı ne kadar diye merak edenler için tüm detayları ile DOGE verileri. Serbest piyasa verilerine göre 1 Dogecoin fiyatı 1.92 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.102927 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 DOGE satın almak isterseniz de 0,097739 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Dogecoin Fiyat

Doge fiyatı son 24 saatte 3.47% değişim ile 1.92 TL’den satılıyor. Popüler meme coinin küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 865,244,910 ve toplam piyasa değeri de $ 14,106,986,232 olarak ekranlara yansıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel