Avax Coin Nedir? 1 Avax Coin Ne Kadar Eder?

Avax Coin kendisini Ethereum’a rakip olarak gören bir kripto para birimi ve blockchain platformudur. Avax Coin Nedir sorusuna verilecek en güzel cevap, Avalanche blok zincirinin kripto parasıdır olabilir. Platform blok zinciri projelerini desteklemek için akıllı sözleşmeler kullanan Avalanche sisteminin kendi parasıdır. Avax yorum ve grafikleri son zamanlarda yatırımcılar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Bu ilginin en büyük sebebi Avalanche platformundaki işlem hızlarıdır. Ayrıca blockchain ağındaki işlem ücretleri de Avax ile ödenir. Bu ödenen işlem ücretlerinden dolayı 1 Avax coin ne kadar eder sürekli araştırılmaktadır.

1 Avax Coin Ne Kadar Eder?

1 Avax Coin Ne Kadar Eder? Avax coin sisteminin en büyük avantajı hızlı işlem işleme süreleri sağlamasıdır. Ayrıca bu blockchain platformundaki ödül sistemi de sürekli yeni katılımları teşvik ediyor. Platform, Avalanche blok zincirinin diğer blok zincirlerinden daha güvenli olduğunu da iddia ediyor. Avalanche, güvenliğe ve işlem hızına öncelik veren Ethereum’un bir rakibidir. Avax, Ethereum’a benzese de aralarında birçok farklılık vardır. İki kripto para arasındaki en büyük fark ise Avax’ın daha kısa zamanda daha fazla sayıda işlemi destekleyebilmesidir. Block zinciri teknolojileri alanında faaliyet gösteren bu kripto para biriminin uzun vadede popüler hale gelebilecek sağlam bir projesi ve altyapısı vardır. Bu kripto paradaki avantajları ve geleceği göre insanlar 1 Avax coin ne kadar eder sorusunun cevabını merak edebiliyorlar.

Avax Coin Güncel Fiyat

Avax Fiyatı ve Canlı Piyasa Verileri

Avax Fiyatı, serbest piyasa verilerine göre 1 AVAX 270.27 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 16.16 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 AVAX satın almak isterseniz de 15,47 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Avalanche fiyatı son 24 saatte -1.56% değişim ile 270.27 TL’den satılıyor. Popüler coinin küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 230,834,027 ve toplam piyasa değeri de $ 4,557,735,069 olarak ekranlara yansıyor.

Bu yazıya oy verin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.