Avax Coin Nedir? 1 Avax Coin Ne Kadar Eder?

Puan Verin

Avax Coin kendisini Ethereum’a rakip olarak gören bir kripto para birimi ve blockchain platformudur. Avax Coin Nedir sorusuna verilecek en güzel cevap, Avalanche blok zincirinin kripto parasıdır olabilir. Platform blok zinciri projelerini desteklemek için akıllı sözleşmeler kullanan Avalanche sisteminin kendi parasıdır. Avax yorum ve grafikleri son zamanlarda yatırımcılar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Bu ilginin en büyük sebebi Avalanche platformundaki işlem hızlarıdır. Ayrıca blockchain ağındaki işlem ücretleri de Avax ile ödenir. Bu ödenen işlem ücretlerinden dolayı 1 Avax coin ne kadar eder sürekli araştırılmaktadır.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

1 Avax Coin Ne Kadar Eder?

1 Avax Coin Ne Kadar Eder? Avax coin sisteminin en büyük avantajı hızlı işlem işleme süreleri sağlamasıdır. Ayrıca bu blockchain platformundaki ödül sistemi de sürekli yeni katılımları teşvik ediyor. Platform, Avalanche blok zincirinin diğer blok zincirlerinden daha güvenli olduğunu da iddia ediyor. Avalanche, güvenliğe ve işlem hızına öncelik veren Ethereum’un bir rakibidir. Avax, Ethereum’a benzese de aralarında birçok farklılık vardır. İki kripto para arasındaki en büyük fark ise Avax’ın daha kısa zamanda daha fazla sayıda işlemi destekleyebilmesidir. Block zinciri teknolojileri alanında faaliyet gösteren bu kripto para biriminin uzun vadede popüler hale gelebilecek sağlam bir projesi ve altyapısı vardır. Bu kripto paradaki avantajları ve geleceği göre insanlar 1 Avax coin ne kadar eder sorusunun cevabını merak edebiliyorlar.

Avax Coin Güncel Fiyat

Avax Fiyatı ve Canlı Piyasa Verileri

Avax Fiyatı, serbest piyasa verilerine göre 1 AVAX 640.42 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 22.17 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 AVAX satın almak isterseniz de 20,34 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Avalanche fiyatı son 24 saatte 0.63% değişim ile 640.42 TL’den satılıyor. Popüler coinin küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 348,749,951 ve toplam piyasa değeri de $ 8,093,215,290 olarak ekranlara yansıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel