TRON ‘un kurucusu Justin Sun, Warren Buffet ile görüştü

TRON’un kurucusu ve aynı zamanda BitTorrent’in sahibi Justin Sun, kapital varlığı ile baş döndüren dünyanın en zengin iş adamlarından biri olan girişimci Warren Buffet ile tanıştı.

Warren Buffet ‘a, 1 Bitcoin ve 2 milyon TRON hediye!

Justin görüşmeye dair detayları paylaşmadı ve internet üzerinden gönderilen sorulara ise konu ile ilgili detay vermeyerek cevap vermemiş fakat görüşmeye esnasında Sun, içinde 1 Bitcoin (BTC) ve 2 milyon Tron (TRX) bulunan bir akıllı telefonu Warren Buffet ‘a hediye ettiğini sosyal medya üzerinden açıkladı.

Yine Justin bu görüşmede sembolik olarak 46 TRX para transferini Samsung marka telefondan gönderme yaparak, transfer hızını Warren’a gösterdi ve bu hızdan etkilendiğini belirttiğini söyledi.

(5/12)Mr. Buffett’s #Samsung Folds are embedded w/100 $BTT,100 $WIN & $USDT-TRC20. I gave him a Bronze Horse since we are both born in Year of the Horse, 1930/1990! I also gave him a traditional Chinese paper cutting of mouse in celebration of the Year of the Mouse 2020! pic.twitter.com/zRnrVAPaYX

— Justin Sun (@justinsuntron) February 6, 2020

Warren Edward Buffett, Amerika’nın Nebraska kentinde doğmuş iş adamı, hisse senedi yatırımcısı ve hayırsever olarak bilinir. 20. yüzyılın en başarılı yatırımcılarından biri olan Buffett, 2008 yılında Forbes’in yayınladığı “Milyarderler Listesi” nde dünyanın en zengin insanı seçilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.