Swipe (SXP) Resmi Sitesi 404 Not Found Hatası Verdi

Puan Verin

Swipe, teknolojisi ile fiyat ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmaya çalışan bir platformdur. SXP çok varlıklı mobil cüzdan, Swipe kripto para ile finanse edilen banka kartı ve Swipe Token (SXP) şeklinde hizmet veren bir kuruluştur.

Bu aralar çok fazla kişi tarafından portföyüne alınmış ve popüler kripto paralar arasında yerini almıştır. Fakat resmi sitesinde bugün yaşanan “404 Not Found” hatası profesyonel kuruluşlar için hiçte iyi bir görüntü vermedi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Swipe Resmi Sitesinin Aylık Ziyaretçisi 270 Bin’den Fazla

Aylık 270 bin den fazla ziyaretçisi olan Swipe resmi sitesi, “Sayfa Bulunamadı” hatası vererek şaşırttı. 404 Hatası nedir? 404 Bulunamadı veya Sayfa bulunamadı hata mesajı, tarayıcının belirli bir sunucuyla iletişim kurabildiğini fakat, sunucunun istenen şeyi bulamadığını belirtmek için bilgisayar ağı iletişimlerinde kullanılan bir Hiper-Metin Transfer Protokolü (HTTP) standart yanıt kodu veya mesajıdır.

sxp sitesi 404
Kaynak: Swipe

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel