Swipe (SXP) Resmi Sitesi 404 Not Found Hatası Verdi

Swipe haberleri sxp haber
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Swipe, teknolojisi ile fiyat ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmaya çalışan bir platformdur. SXP çok varlıklı mobil cüzdan, Swipe kripto para ile finanse edilen banka kartı ve Swipe Token (SXP) şeklinde hizmet veren bir kuruluştur.

Bu aralar çok fazla kişi tarafından portföyüne alınmış ve popüler kripto paralar arasında yerini almıştır. Fakat resmi sitesinde bugün yaşanan “404 Not Found” hatası profesyonel kuruluşlar için hiçte iyi bir görüntü vermedi.

Swipe Resmi Sitesinin Aylık Ziyaretçisi 270 Bin’den Fazla

Aylık 270 bin den fazla ziyaretçisi olan Swipe resmi sitesi, “Sayfa Bulunamadı” hatası vererek şaşırttı. 404 Hatası nedir? 404 Bulunamadı veya Sayfa bulunamadı hata mesajı, tarayıcının belirli bir sunucuyla iletişim kurabildiğini fakat, sunucunun istenen şeyi bulamadığını belirtmek için bilgisayar ağı iletişimlerinde kullanılan bir Hiper-Metin Transfer Protokolü (HTTP) standart yanıt kodu veya mesajıdır.

Kaynak: Swipe

Swipe (SXP) Resmi Sitesi 404 Not Found Hatası Verdi

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.