Ripple, Asya Pasifik’te genişlemek için bir lider atadı

Puan Verin

Finews’ın haberine göre Kevin Lee, firma Asya Pasifik’teki müşteri tabanını hedeflerken Ripple ’ın bölgedeki genişleme stratejisine öncülük edecek.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Lee, ödeme yerleşimleri, dolandırıcılık ve risk yönetimi ile dünya çapında veri ve dijital bankacılık çözümlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir isimdir. Şirketin bu adımı olumlu tepkiler alabilir. Ripple fiyatında bir artış gözlenmesede, durağan fiyat ile konumunu koruyabilir.

Mastercard ve Visa’da üst düzey yöneticilik yapmış

Ripple tarafından yeni atanmasından önce Lee, Mastercard, Visa ve dış kaynak hizmetleri sağlayıcısı Fidelity National Information Services’de üst düzey görevlerde bulunmuştur. Tecrübesi oldukça yüksek biridir. Özelllikle Mastercard ve Visa gibi yerlerde bulunması ödeme aracı olma yolunda attıkları hamleleri daha etkili kılacaktır.

XRP’nin Güneydoğu Asya’daki yeni lideri Lee;

Havale ve para transferi piyasasındaki oyuncuları güçlendirerek paranın sınırlar boyunca veri akışı kadar hızlı akmasını sağlamak istiyoruz.

Ripple’ın müşterilerinin yarısının Asya Pasifik merkezli RippleNet ödeme ağında yer alan firma, bölgeyi küresel genişleme çabaları için önemli bir yer olarak tanımladı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel