Phala Network (PHA), Bitcoin Gold (BTG) ile Ortaklık Kurdu

phala network bitcoin gold ortaklik
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Phala Network, Bitcoin Gold ve diğer Bitcoin tabanlı blokzincirler için Polkadot ekosistemine hafif çapraz zincir köprüleri geliştirmek için BTG ile iş ortaklığını duyurdu.

Bitcoin Gold, Phala’nın TEE tabanlı gizli bilgi işlem teknolojisini kullanarak hafif, düşük maliyetli, güvenilir köprüler geliştirmek için bir proje ortaklığına gitmiş. BTG köprülenen ilk varlık olmak için bu adımı attı. Fakat bu proje LTC, BCH, DOGE, BSV ve Bitcoin temel teknolojisine dayanan herhangi bir blok zincirinden tokenlerle çalışmak üzere inşa ediliyor.

Phala Network ve Bitcoin Gold Ekiplerinin Ortaklığı 3 Ana Maddeye Dayandırılıyor

  • Interlay’in PolkaBTC’si gibi açık kaynaklı köprülerin varlığı,
  • PHA’nın bir TEE ağı aracılığıyla güvenlik ve gizlilik sağlama yeteneğine sahip olması,
  • Phala Network’ün kurucu ortağı Hang Yin aynı zamanda Bitcoin Gold’un Baş Geliştiricisi (ve kurucu ortağı) olup, ortak projenin liderliğine bitcoin tabanlı blockchain teknolojisi hakkında derin bilgi sahibi olması.

PHA’nın BGT ile yapmış olduğu bu ortaklığa piyasa pozitif tepki verdi. PHA’nın piyasadaki değeri %15 ten fazla artış yaşadı. BTG’nin de bu haber ile birlikte değeri %5 ten fazla değer aldı.

Phala Network’ü satın alabileceğiniz en iyi borsa Binance platformudur.

Phala Network (PHA), Bitcoin Gold (BTG) ile Ortaklık Kurdu

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.