Monero Fiyat Analizi: 1 Ocak 2021

Puan Verin

Monero fiyatı özellikle 11 Aralık 2020 den beri artan bir kanal hareketi çizerek yoluna devam ediyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Genel olarak baktığımızda Aralık ayı, Monero için makul bir ay oldu. 4 saatlik grafiğine bakıldığında, kriptopara biriminin Kasım ayından bu yana yükseliş eğiliminde olduğunu görebiliriz. Ancak geçen hafta fiyatlar 168.5 dolar ile 160.2 dolar arasında konsolidasyona gitti. Konsolidasyon, fiyatın uzlaşmaya çalıştığının veya yükseliş ivmesini yavaşça kaybettiğinin bir göstergesi olabilir. Her iki durumda da, bazı göstergeler Monero’nun yakın gelecekte daha düşük hareket edebileceğini gösteriyor olabilir.

monero grafigi 1 ocak 2021
Kaynak: TradingView

Monero (XMR) Osilatör Göstergesi

XMR için teknik analizler her ne kadar yukarı kanal oluşumuna dikkat çektiriyorsa da, aslında osilatör göstergesi ayı piyasasına işaret ediyor. Osilatörde şimdilik kırmızı bölgede ve skor olarak 3 ü gösteriyor.

monero osilator gostergesi
Kaynak: Quantifycrypto

Monero da ilk destek seviyemiz 152.54 dolar, fiyatlar mevcut desteğinin altına düşerse XMR’ye biraz rahatlama sağlayabilir.

Monero (XMR) Nedir?

Monero (XMR) kriptoparası, Nisan 2014’te oluşturulmuştur. Değiştirilebilirlik, gizlilik ve ademi merkeziyetçilik üzerine odaklanan açık kaynaklı bir kriptopara birimidir.Bu kripto varlık, gizlenmiş bir kamu defteri kullanır. C++ Programlama dili ile yazılmıştır. CryptoNote a dayalı bir tasarıma sahiptir. İşlemlerin izlenebilirliği, emek ispatı işlevi, düzensiz emisyon, sabit kodlanmış sabitler ve hacimli komut dosyaları içeren bir teknolojisi vardır.

Monero (XMR) Fiyatı Ne Kadar? 1 Monero Kaç TL? Monero Kaç Dolar?

Serbest piyasa verilerine göre 1 Monero fiyatı 3,081.08 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 148.23 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 XMR satın almak isterseniz de 138,58 ‘dan alım yapabilirsiniz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel