Monero Fiyat Analizi: 1 Ocak 2021

Monero teknik analizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Monero fiyatı özellikle 11 Aralık 2020 den beri artan bir kanal hareketi çizerek yoluna devam ediyor.

Genel olarak baktığımızda Aralık ayı, Monero için makul bir ay oldu. 4 saatlik grafiğine bakıldığında, kriptopara biriminin Kasım ayından bu yana yükseliş eğiliminde olduğunu görebiliriz. Ancak geçen hafta fiyatlar 168.5 dolar ile 160.2 dolar arasında konsolidasyona gitti. Konsolidasyon, fiyatın uzlaşmaya çalıştığının veya yükseliş ivmesini yavaşça kaybettiğinin bir göstergesi olabilir. Her iki durumda da, bazı göstergeler Monero’nun yakın gelecekte daha düşük hareket edebileceğini gösteriyor olabilir.

Kaynak: TradingView

Monero (XMR) Osilatör Göstergesi

XMR için teknik analizler her ne kadar yukarı kanal oluşumuna dikkat çektiriyorsa da, aslında osilatör göstergesi ayı piyasasına işaret ediyor. Osilatörde şimdilik kırmızı bölgede ve skor olarak 3 ü gösteriyor.

Kaynak: Quantifycrypto

Monero da ilk destek seviyemiz 152.54 dolar, fiyatlar mevcut desteğinin altına düşerse XMR’ye biraz rahatlama sağlayabilir.

Monero (XMR) Nedir?

Monero (XMR) kriptoparası, Nisan 2014’te oluşturulmuştur. Değiştirilebilirlik, gizlilik ve ademi merkeziyetçilik üzerine odaklanan açık kaynaklı bir kriptopara birimidir.Bu kripto varlık, gizlenmiş bir kamu defteri kullanır. C++ Programlama dili ile yazılmıştır. CryptoNote a dayalı bir tasarıma sahiptir. İşlemlerin izlenebilirliği, emek ispatı işlevi, düzensiz emisyon, sabit kodlanmış sabitler ve hacimli komut dosyaları içeren bir teknolojisi vardır.

Monero (XMR) Fiyatı Ne Kadar? 1 Monero Kaç TL? Monero Kaç Dolar?

Serbest piyasa verilerine göre 1 Monero fiyatı 2,849.51 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 178.32 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 XMR satın almak isterseniz de 168,72 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Monero Fiyat Analizi: 1 Ocak 2021

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.