Kriptoparalar ‘da ani düşüş

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Kriptoparalar ile ilgili yapılan pek çok araştırmada her ne kadar kapsamlı bir bilgiye ulaşılamazken, son zamanlarda etkili bir şekilde devam eden düşüşün nedeni araştırılıyor. Kripto paraların yanı sıra BTC’deki düşüş şu an için tüm yatırımcıların meraklı bekleyişine neden oldu. Gelinen bu noktada düşüşün hızlı bir şekilde devam ettiği de görülüyor.

Bitcoin Düşmeye Devam Edecek mi?

Bugün yüzde 3,50 oranında düşüş yaşayan Bitcoin ile beraber tüm sanal paralardaki yüzde 10’a varan düşüşler, yatırımcıların yeni araştırmalar yapmasına neden oldu. İlk 10’daki kripto paralar incelendiği zaman iki günlük toplam kayıp BTC için 600 dolara ulaşmış durumda. Bu yüzden ilerleyen günlerde de BTC’deki düşüşlerin devam edeceği görüşü hakim.

Ethereum Düşecek mi?

BTC ile beraber düşüş yaşayan ancak yüzde 8,88 gibi daha büyük bir oranda etkilenen Ethereum, 190 dolar seviyesine kadar düştü. ETH için dün pek çok platformda yapılan yorumlara bakıldığında destrek seviyenin altına düşen Ethereum’un yeni düşüşleri beraberinde getireceği savulunuyor. Yine de kripto paralar için kesin ve net bir bilgi paylaşmak için henüz erken.

Ripple Ne Kadar Düştü?

2017 yılının sonlarında 3,7 dolar seviyesine kadar yükselen XRP artık ciddi bir düşüşle yatırım almayı sürdürüyor. Bugün yüzde 7,5 oranlı düşüşle yatırımcılarını korkutan Ripple, son 3 ayda 0,50 dolardan 0,26 dolar seviyelerine kadar geriledi. Aslında bu rakamlar, XRP’nin toparlanmaya başladığı düzeye tekrar geri geldiğini gösteriyor.

En Çok Değer Kaybeden Kriptoparalar

Bugün en çok değer kaybeden kripto paralara bakıldığında BTC ve ETH başta olmak üzere XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Binance Coin, Bitcoin SV, Stellar ve Cardano’yu örnek olarak gösterebilirsiniz. Düşüş grafikleri incelendiğinde daha önceki zamanlarda da buna benzer olumsuz performans gösteren kripto paraların bugünlerde çok daha fazla kan kaybettiği ortada. Yatırımcılar bu nedenle hangi coine yatırım yapmak istediğine karar vermeye çalışırken bir yandan da yeni çıkan coinlerle ilgili araştırmalarını da sürdürüyor. Yine de yıl sonuna doğru ilerlerken sanal paralardaki değişimlerin nasıl gerçekleşeceği merakla bekleniyor.

Kriptoparalar ‘da ani düşüş

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.