ETH Teknik Analizi: Yükselen Bir Kanal Oluşumu Mevcut

ETH Fiyat Analizi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

ETH Teknik analizi yapıldığında, grafiğin harmonik ve trend çizgileri baz alındığında yükselen bir kanal oluşumu görünüyor.

ETH Teknik Analizi Güncel Grafik

Ethereum teknik analizinde, yükselen bir kanal oluşumu kaçınılmaz olabilir. 1880,98 dolar seviyesi ise üst direnç çizgimiz olup, kanalı kırması için bu seviyede direnci test edebilir. Eğer test başarısız olursa aşağı yönlü düşüşünde 1535,66 dolar da önemli bir destek çizgisi oluşmuş durumdadır.

30 Dakikalık grafiğinde oluşan bu grafiğin çalışması için yükselen kanal içinde kalması lazım. Aksi durumda ilk destekten aşağı kırılımı gerçekleşebilir.

Kriptoparalar.net Tradingview

Kanalın geçerlilğini koruduğu sürede (24 saat içinde) anlık yatırımcılar bunu değerlendirebilir.

Serbest piyasa verilerine göre 1 Ethereum fiyatı 31,507.76 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 1,971.73 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 ETH satın almak isterseniz de 1.865,55 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Ethereum Yükselen Kanal Oluşumu by Kriptoparalar on TradingView.com

ETH Teknik Analizi: Yükselen Bir Kanal Oluşumu Mevcut

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.