DOGE Yüzde 7.3 Düşüşün Ardından 0.30 Dolara Geriledi!

DOGE
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

DOGE geçtiğimiz haftalarda inanılmaz yükselişler yaşadı, ancak şu anki düşüş trendi devam ederse tekrardan eski seviyelerine gibi görünüyor. 

Bu kripto para biriminin en büyük destekçileri Elon Musk ve Mark Cuban bu düşüşe engel olamadı.

Son 24 saat içinde %7.3’lük bir düşüşün ardından, yazının yazıldığı sırada, 0.30 dolardan işlem görüyor.

DOGE/USDT Fiyat Analizi

Kaynak: TradingView

Lider meme coin, son 24 saatte sert bir düşüşün ardından geçen haftanın en yüksek seviyelerinden tekrar akümüle olduğu seviyelere geldi. Gün içinde yaklaşık yüzde 7 düştü ve şimdi 0,38 dolar seviyesindeki direnci test etmek isteyebilir.

Piyasa desteğinin çok güçlü olmadığı göz önüne alındığında, ayılar bu noktada boğalara göre baskın olabilir. Bu desteği kaybetmek lider meme coin için kötü olabilir çünkü bu kripto para birimi daha çok geri çekilerek geçen haftanın en düşük seviyesi olan 0.28 dolar desteğini tekrar test edebilir.

Öte yandan, boğalar yükseliş trendinin devam edeceğini düşünerek şimdi DOGE satın almak isteyebilirler. Bunun gerçekleşmesi durumunda, bir sonraki 0,32 dolarlık dirence gidecek ve bu haftanın en yüksek seviyesi olan 0,34 dolar seviyesine tekrar ulaşabilir.

Vakfı’n yeniden kurulduğu göz önüne alındığında, 0.28 dolara kadar yaşanan düşüş, bu popüler coin için kritik bir zamanda gerçekleşti. Bu vakıftaki yönetim kurulu danışmanları arasında Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ve SpaceX CEO’su Elon Musk yer alıyor.

Bu vakfın temel amacı, bu meme coin geliştiricilerine blok zincirini geliştirmek için gereken finansman ve desteği sağlamaktır. Buterin ve Musk’ın liderliği almasıyla, DOGE blok zincirinde önemli gelişmeler görmeyi bekliyoruz.

Büyük bir Dogecoin savunucusu olarak Musk’a katılan Mark Cuban, 15.000 dolardan daha az DOGE’ye sahip olduğunu açıkladıktan sonra ağır eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Milyarder yatırımcı Twitter’da DOGE varlıklarının 15.000 dolar değerinde olduğunu belirtti.

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

DOGE Yüzde 7.3 Düşüşün Ardından 0.30 Dolara Geriledi!

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.