DOGE Yüzde 7.3 Düşüşün Ardından 0.30 Dolara Geriledi!

Puan Verin

DOGE geçtiğimiz haftalarda inanılmaz yükselişler yaşadı, ancak şu anki düşüş trendi devam ederse tekrardan eski seviyelerine gibi görünüyor. 

Bu kripto para biriminin en büyük destekçileri Elon Musk ve Mark Cuban bu düşüşe engel olamadı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Son 24 saat içinde %7.3’lük bir düşüşün ardından, yazının yazıldığı sırada, 0.30 dolardan işlem görüyor.

DOGE/USDT Fiyat Analizi

doge analiz
Kaynak: TradingView

Lider meme coin, son 24 saatte sert bir düşüşün ardından geçen haftanın en yüksek seviyelerinden tekrar akümüle olduğu seviyelere geldi. Gün içinde yaklaşık yüzde 7 düştü ve şimdi 0,38 dolar seviyesindeki direnci test etmek isteyebilir.

Piyasa desteğinin çok güçlü olmadığı göz önüne alındığında, ayılar bu noktada boğalara göre baskın olabilir. Bu desteği kaybetmek lider meme coin için kötü olabilir çünkü bu kripto para birimi daha çok geri çekilerek geçen haftanın en düşük seviyesi olan 0.28 dolar desteğini tekrar test edebilir.

Öte yandan, boğalar yükseliş trendinin devam edeceğini düşünerek şimdi DOGE satın almak isteyebilirler. Bunun gerçekleşmesi durumunda, bir sonraki 0,32 dolarlık dirence gidecek ve bu haftanın en yüksek seviyesi olan 0,34 dolar seviyesine tekrar ulaşabilir.

Vakfı’n yeniden kurulduğu göz önüne alındığında, 0.28 dolara kadar yaşanan düşüş, bu popüler coin için kritik bir zamanda gerçekleşti. Bu vakıftaki yönetim kurulu danışmanları arasında Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ve SpaceX CEO’su Elon Musk yer alıyor.

Bu vakfın temel amacı, bu meme coin geliştiricilerine blok zincirini geliştirmek için gereken finansman ve desteği sağlamaktır. Buterin ve Musk’ın liderliği almasıyla, DOGE blok zincirinde önemli gelişmeler görmeyi bekliyoruz.

Büyük bir Dogecoin savunucusu olarak Musk’a katılan Mark Cuban, 15.000 dolardan daha az DOGE’ye sahip olduğunu açıkladıktan sonra ağır eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Milyarder yatırımcı Twitter’da DOGE varlıklarının 15.000 dolar değerinde olduğunu belirtti.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel