Coronavirus destekli kripto para CoronaCoin (NCOV)

Puan Verin

CoronaCoin (NCOV), salgın için çıkartılmış ilk kriptopara olarak listelerede yerini almaya hazırlanıyor. Çin’in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde 12 Aralık 2019’da ortaya çıkan bu tehlikeli virüs, Çin Ulusal Sağlık Komisyonu’na göre, ülkede toplamda 50 bin kişiye yakın insanın koronavirüse yakalandığı ve yaşanan toplam can kaybı ise 1800 kişi civarında. NCP’den taburcu edilenlerin sayısı ise 3 bin 283 olarak kayıtlara geçti. Çin haricinde şu ana kadar dünyanın 24 ülkesinde kendini gösteren bu salgın, 319 kişide tespit edilmiş durumda.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bir çok hayır kuruluşu, ülke ve kişinin yardımları bulunuyor. Ama kripto para sektöründe yaşanan farkındalık kripto para birimi sektörü şaşırttı. Bugün, yeni koronavirüs destekli kriptonun tartışması bir Reddit postunda yayınlandı. CoronaCoin (NCOV) ‘un bir ERC-20 coini olacağını bildirdi.

48 saatte bir yakılacak

Web sitesine göre, bu kripto paranın asıl amacı ticaret değil farkındalığı yaymak olacaktır. Detaylarına baktığımızda ise ilginçtir ki toplam arz (kripto paranın sayısı) dünya nüfusuna dayanmaktadır. Yani her canlı kişi için bir NCOV var. Yine de kazazede ve virüs bulaşmış kişilerin sayısına bağlı olarak bu coin 48 saatte bir yakılacaktır. Ayrıca virüs yayılmaya devam ettiğinde yatırımcıların yararlanacağını gösteriyor. Topluluğun çoğu bu özellik konusunda biraz şüpheci görünüyor. Yatırımcıların daha fazla enfekte insan için umut etmek zorunda kalacaklarını söylediler; bu şekilde NCOV değerleri artacaktır.

CoronaCoin’in web sitesindeki yazıda;

Fonların bir kısmının nCov rahatlaması için Kızıl Haç’a bağışlanacağına

şeklinde bir açıklamaları bulunmaktadır. İlk başta yeni coin olan NCOV, Airdrop olarak dağıtılacak. Daha sonra CoronaCoin’in arkasındaki geliştiriciler, insanların oynarken NCOV biriktirmelerine izin verecek bir oyun başlatacaklar. Potansiyel yatırımcılar ayrıca yeni jetonu çoğunlukla merkezi olmayan borsalardan satın alabilirler. Web sitesine göre bunlardan biri John McAfee’nin McAfeeDex olacak.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel