BitMEX, AC Milan’ın İlk Resmi Kol Sponsoru Olmaya Hazırlanıyor

BitMEX, AC Milan ile uzun süreli bir sponsor ortaklığına imza attı. AC Milan’ın tüm spor kulüplerinde kullanılmak üzere yeni bir forma ve logo tasarımı uygulanacak.

BitMEX ile AC Milan Ortaklığı, ACM Tokende Artış Yaşattı

Bitmex ile AC Milan resmi olarak imzaları attığı süreçte ACM Token yaklaşık %10 arttı. Böylelikle dünya türev borsası devi spor camiasına da girmiş oldu.

BitMEX bugün yaptığı açıklamada, önde gelen kripto türev borsalarından BitMEX ve dünyaca ünlü futbol kulübü AC Milan’ın çok yıllı bir ortaklık anlaşması yaptığını resmen açıkladı.

AC Milan’ın ana ortağı ve hem erkek hem de kadın futbol takımları ve kulübün eSports takımı AQM için ilk kol sponsoru olacağını belirtti. 23 Ağustos’tan itibaren değişimin logosu üç takımın tüm resmi oyun kıyafetlerinin kollarında yer alacağı söylendi. BitMEX CEO’su Alexander Höptner şunları söyledi:

AC Milan ile ortaklığımız, marka bilinirliğini artırmaya ve kripto anlayışını artırmaya çalıştığımız için BitMEX için son derece heyecan verici yeni bir bölümün başlangıcıdır. AC Milan, dünyanın en ilerici futbol kulüplerinden biridir ve zengin futbol mirasıyla birleştiğinde, dünya çapındaki taraftarlarla olağanüstü bir erişim ve etkileşime sahiptir. Kulüple konuşmaya başladığımızda eve geleceğimizi hissettik ve küresel Rossoneri ailesiyle etkileşime geçmek için sabırsızlanıyoruz.

BitMEX CEO’su Alexander Höptner

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.