AnasayfaBlockchainDego Finance Nedir? Tüm Detayları İle DEGO Kriptopara Birimi

Dego Finance Nedir? Tüm Detayları İle DEGO Kriptopara Birimi

-

Dego Finance (DEGO), sürdürülebilir bir merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi için yepyeni bir fikir olduğunu öne süren Token halinde bir kriptopara birimidir.

Dego Finance Yapısı

DEGO; Collectibles & NFTs, DAO, Binance Smart Chain ve DOT Ecosystem teknolojilerini kullanıyor. Polkadot ailesine sahip bir topluluk yönetiminde yatırımcılara hitap etmektedir.

İçeriğinde referans üye sistemi, NFT market desteği, Stake (faiz geliri elde etme), Binance akıllı kontrat sistemi ve daha bir çok yeniliğe açılan bir kriptopara olma özelliğindedir.

dego coin
Görsel Kaynağı

Dego Finance’de Ticaret İçin En İyi Borsalar

Dego Finance’de ticaret için (al-sat işlemleri ve diğer işlem türlerinde) en iyi borsalar şu anda Binance, KuCoin, MXC.COM, Uniswap (V2), Hoo ve PancakeSwap borsalarıdır. Ayrıca MetaMask, MathWallet, Ledger, TrustWallet, Arkane, Onto, Fortmatic, Torus ve SafePal gibi tüm popüler cüzdanları destekliyor.

10 Mart 2021 tarihi itibari ile Binance DEGO Finance’ı listeledi.

dego coin cuzdanlari
Kaynak: Dego.finance

Dego Finance Ne Kadar? Canlı Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Dego Finance fiyatı 78.50 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 8.47 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 DEGO satın almak isterseniz de 7,30 ‘dan alım yapabilirsiniz.

DEGO fiyatı son 24 saatte -2.70% değişim ile 78.50 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 10,820,480 ve toplam piyasa değeri de $ 45,917,553 olarak ekranlara yansıyor.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...