AnasayfaNedirDego Finance Nedir? Tüm Detayları İle DEGO Kriptopara Birimi

Dego Finance Nedir? Tüm Detayları İle DEGO Kriptopara Birimi

-

Dego Finance (DEGO), sürdürülebilir bir merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi için yepyeni bir fikir olduğunu öne süren Token halinde bir kriptopara birimidir.

Dego Finance Yapısı

DEGO; Collectibles & NFTs, DAO, Binance Smart Chain ve DOT Ecosystem teknolojilerini kullanıyor. Polkadot ailesine sahip bir topluluk yönetiminde yatırımcılara hitap etmektedir.

İçeriğinde referans üye sistemi, NFT market desteği, Stake (faiz geliri elde etme), Binance akıllı kontrat sistemi ve daha bir çok yeniliğe açılan bir kriptopara olma özelliğindedir.

dego coin
Görsel Kaynağı

Dego Finance’de Ticaret İçin En İyi Borsalar

Dego Finance’de ticaret için (al-sat işlemleri ve diğer işlem türlerinde) en iyi borsalar şu anda Binance, KuCoin, MXC.COM, Uniswap (V2), Hoo ve PancakeSwap borsalarıdır. Ayrıca MetaMask, MathWallet, Ledger, TrustWallet, Arkane, Onto, Fortmatic, Torus ve SafePal gibi tüm popüler cüzdanları destekliyor.

10 Mart 2021 tarihi itibari ile Binance DEGO Finance’ı listeledi.

dego coin cuzdanlari
Kaynak: Dego.finance

Dego Finance Ne Kadar? Canlı Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Dego Finance fiyatı 115.51 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 14.31 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 DEGO satın almak isterseniz de 11,94 ‘dan alım yapabilirsiniz.

DEGO fiyatı son 24 saatte 6.99% değişim ile 115.51 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 18,902,038 ve toplam piyasa değeri de $ 77,794,474 olarak ekranlara yansıyor.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

ath nedir

ATH Nedir? Kriptoparalarda Ne Anlama Geliyor?

0
ATH, İngilizce dilinden ekonomi terimlerine kazandırılmış bir kısaltmadır. "All Time High" kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe anlamı ise "Tüm Zamanların En Yükseği" demektir. Bir döviz...

Ethereum Yorum ve Haber

ath nedir

ATH Nedir? Kriptoparalarda Ne Anlama Geliyor?

0
ATH, İngilizce dilinden ekonomi terimlerine kazandırılmış bir kısaltmadır. "All Time High" kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe anlamı ise "Tüm Zamanların En Yükseği" demektir. Bir döviz...