Ana Sayfa Nedir HyperCash (HC) Nedir?

HyperCash (HC) Nedir?

-

Binance, Huobi ve Gate.io Bu her üç borsanın her birinde günlük işlem hacmi bir milyon dolardan fazla olan, 9 çeşit popüler borsada alım satımı yapılabilen, toplam parasal değeri açıdan tüm kripto paralar arasında (yazı yazılırken ki sırası) 66 olan bir kripto paradır.

Bu Kripto Para Neden Önemli ve Bazı Nitelikleri

Normalde çoğu kripto para tek zincirli bir blok zinciri olarak çalışırken, bu kripto para çift zincirli olarak çalışmaktadır. Gelişmiş bir imza teknolojisine sahiptir. Merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir çapraz platform olarak çalışır. Blok zincirler ve blok zincir olmayan ağlar arasında bilgi alışverişini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kuantuma dayanıklı imza teknolojisine sahip olduğu içinde güvenli bir ağ olarak kullanılır.

Teknik Özellikleri

1- PoW + PoS

2- HCASH AI Lighting Protocol (HAILP)

3- Quantum-resistant Signature

4- ASIC Resistance

5- PP Protocol

HyperCash (HC)‘nin maksimum sayısı 84 milyondur. Fakat piyasada dolaşan miktarı ise 44 milyon civarındadır. Yani yaklaşık olarak 40 milyon kadar henüz madenciler tarafından çıkarılmayı bekliyor.

Bir “coin” olarak “mineable” yani madenciliğe uygundur. Tüm zamanlar dikkate alındığında ise adet fiyatı $38 ‘ı görmüş bir kripto paradır. Ama şuan ki fiyatı ise $1.29 dolaylarındadır.

Parasal açıdan en büyük işlemini Binance ‘te görüyor. Bu kripto parayı satın alabilmek için TIKLAYINIZ.

Önceki İçerikQR Kod (Karekod) Nedir?
Sonraki İçerikFreebitcoin Nedir?
Mehmet Nuri ARSLANhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En çok okunanlar