IBM, yeni oyun patenti aldı

Puan Verin

IBM, çok oyunculu çeşitlilik konusunda, blockchain tabanlı fikir birliğinin potansiyel kullanımlarına dönük yeni bir patent aldı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

‘Çevrimiçi oyun ağı için bir ücret uygulanır’

IBM Patent hakkı konusunda ‘blockchain için Oyun uzlaşı protokol’ünde şu açıklama yer aldı: “Bir düzenlemede, fikir birliği algoritması, oyun ağından herhangi bir blok zinciri ağına bir hizmet olarak sağlanır, böylece blok zinciri ağları, oyun eşleri içindeki dağıtılmış bir oyun istemcileri ağına konsensüs yetkisi verebilir. Tercih edilen düzenlemede, tarafından işlenen her işlem için devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun ağı için bir ücret uygulanır. Bu ücretler, bir teşvik olarak fikir birliği turunun katılımcıları (yani her bir oyun eşiyle ilişkili katılımcılar / kullanıcılar) arasında dağıtılabilir, ağ altyapısını korumak veya başka herhangi bir amaç için kullanılabilir oyun ağına ve oyunculara hizmet veren.”

‘Çok oyunculu çevrimiçi oyun ağı’

Anılan belgede, yeterli bilgi işlem gücünün bir araya getirilmesi halinde rollerin genişleyebileceği vurgulanarak, “Oyun meslektaşları, yalnızca işlemlerin sıralanması üzerinde fikir birliğine varacaklar. Akıllı sözleşmelerin yürütülmesi, blok zinciri ağında kalmaya devam ediyor. Bazı düzenlemelerde, akıllı sözleşme yürütme, oyun eşlerinin yeterli bilgi işlem gücüne sahip olması durumunda, çok oyunculu çevrimiçi oyun ağına taşınabilir. Akıllı sözleşmeleri yürütme ek görevini yerine getirme yetkisi ve iş senaryosu güvenlik ve gizlilik açısından buna izin veriyorsa…” ifadelerine yer verildi.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel