Electroneum Nedir?

Puan Verin

Electroneum birçok konuda öncülük yapmayı üstlenmiş gibi görünüyor. Kara para aklama konusu kripto paralar popülerliğini kazandığından beri beraber anılmaktadır. Electroneum, bunun önüne geçebilecek AML sistemini blockchain evreninde sistemine dahil eden ilk kripto para birimi oldu. Aynı zamanda müşterilerini tanımak amacıyla kullanılan KYC adı verilen bir sistemi yine ilk kullanan şirket oldu.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Küçük ve Güçlü Ekip

Electroneum, diğer kripto para birimlerine kıyasla 12 kişilik küçük bir çekirdek ekiple oluşturuldu. Bu ekibin başında ise SiteWizard’dan tanıyacağımız Richard Ells var. İlk hedefini mobil oyunlarda ödeme yönteminde kullanılmak olarak belirleyen Electroneum, çevrimiçi kumar oyunlarının da mobil ödeme yöntemlerine önem vermesinden dolayı o sektörede gözünü dikti. İngiltere’de kurulan şirket daha çok banka hesaplarının az kullanıldığı, çevrimiçi kumar sitelerinin bankalar tarafından destelenmediği kesimleri hedef almaktadır.

Kitleyi Elinde Tutmayı Biliyor

Electroneum’un kitlesinin diğer kripto paralarda da olduğu gibi fanatikleri var. Ancak Elecktroneum fanatiklerini diğer fanatiklerden ayıran bir özelliği var ki oda sadık ve güvenilir olmalarıdır. Electroneum şirketinin içinde bazı tartışmaların ve medyadaki kötü haberlerin arttığı zamanlarda bile hala yatırım almaya ve kitlesinin büyümeye devam etmesi bunun en büyük göstergesidir.

125 bin Twitter, 148 bin Facebook takipçi sayısıyla birçok kripto para birimlerini geride bırakan Electroneum, CoinMarketCap verilerine göre diğer kripto paralarla kıyaslandığında 108. sırada kendisine yer buluyor. 2018 Ocak ayında değeri 1.62TRY olan kripto paranın değeri son 24 saat içerisinde yüzde 2.27 artarak 0.038TRY rakamına ulaştı.

Mobil Madencilik Yapabilirsiniz

Electroneum çoğu konuda olduğu gibi mobil madencilik hizmetini sunan ilk firma olarak da tarihe adını yazdırmayı başardı. Mobil madencilik yapmak için sadece bir cüzdan isteyen firma madencilik işlemleri için kullanıcılarına Cloud Mining hizmeti sunmaktadır. Bu ve diğer Cloud Mining hizmeti sunan firmalarda kullanıcı sayısı ile ters orantılı olarak düşen madencilik verimi Electroneum için diğer firmalara göre biraz daha az sorun olmaktadır. Bunun sebebi ise oldukça büyük olan sunucularıdır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel