Ücretsiz Bitcoin dağıtan sistem ile tanışın !

Puan Verin

Koşulsuz şartsız saat başı çevirdiğiniz ROLL butonu sayesinde en az 20 satoshi, en çok ise 200 dolar kazanma fırsatı sunan sistem ile tanışmanızın zamanı geldi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Her saat başı ücretsiz Bitcoin kazan !

Sitenin adı Freebitco.in ve siteyi açtıktan sonra en üstte bulunan FREE BTC ye tıklayarak, bedava BTC kazanacağınız bu sayfada yapmanız gereken tek şey ROLL butonuna tıklamak olacaktır. Şanslı numaralar listesi hemen üstte yer alıyor zaten. ROLL’u çevirdiğinizde numaratör 0 ile 9885 sayıları arasında bir yere denk geldiğinde, bitcoin fiyatıyla değişen, aynı zamanda listede yer alan miktar bakiyenize otomatik eklenir. Ve bu miktar taban miktardır. Yani kazanacağınız en düşük miktar BTC’yi temsil edecektir. Fakat 9886 ile 9985 arasında bir sayıya denk gelirseniz ödül 10 kat artar. 9986 – 9993 arası tabanın 100 katı olur. 9994 – 9997 arasındaki şanslı 4 kişi ise 1000 katı bir kazancı elde eder. 9998 ve 9999 sayısını tutturan 2 kişiye ise tabanın 10 bin katı kadar kazanç vardır. Son olarak en yüksek kazanç ise 200 dolardır. Ve bu miktarın BTC cinsindeki değeri hesaba yansıtılır.

Aşağıdaki listede BTC’nin fiyatı 9 bin dolardayken ki ödeme listesi oluşturulmuştur. Organiktir yani sürekli değişecektir.

Bunu her saatte yapabilirsiniz. ROLL’dan sonra sistem saatinin 60 dakikadan geriye doğru saydığını göreceksiniz. Üstte paylaşmış olduğumuz resimde göründüğü gibidir.

MULTIPLY BTC ve BETTING ile kazanmak

Sitenin menüsünde aslında kazanmanın bir çok yolu var. Bedava kazandığınız satoshileri Multiply BTC ve Betting yaparak arttırabilirsiniz. Tabi bu tamamen kumar. Yani kazançlarınızı sıfırlamak istemiyorsanız bundan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

EARN BTC Sayesinde Bitcoin’inlerinizden faiz geliri elde edebilirsiniz

Bankadan elde ettiğiniz faiz geliri gibi BTC’lerinizden de aynı şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bu sitede kazancın yolu çok, yeterki doğru adımı atın. Gelelim faiz oranına, yıllık %4,08 kazancı vardır. Bu, günlük olarak hesaplanır ve bakiyenize yine günlük peryotta yansıtılır. Şimdi gelelim işin güzel yanını tespit etmeye.. Aslına bakarsanız bu faiz oranı HODL yapmak isteyenler için mükemmel bir oran diyebiliriz. Çünkü Binance bile %1 – 2 arasında bir faiz oranı uygular. Borsa devi Binance bile bu oranı vermiyor.

LOTTERY / Piyango sistemi ile kazanma fırsatı

Piyango sistemi sayesinde yaklaşık 0,5 Bitcoin (BTC) kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yani yarım BTC maksimum olup birinci gelenin ödülüdür. Onun dışında piyangoda ilk 10 kişiye ciddi miktarda BTC dağıtılır. Bunun için ne kadar çok Ticket/Bilet satın alırsanız o kadar şansınız artar. Saat başı kazandığınız BTC ler ile Ticket/Bilet satın alabilirsiniz.

SİTEYE “KAYIT OL

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel