Peter Brandt ’ten kritik Bitcoin uyarısı

Puan Verin

Son zamanların dikkat çeken kripto para analisti Peter Brandt, BTC fiyatlarında önemli bir gelişme yaşanabileceğini söyledi. Bitcoin’deki yeni bir model hakkında bilgilendirmeler yapan Brandt, “Uzun yıllardır al-sat işlemlerinden öğrendiğim bir şey var. Piyasalarda yer alan katılımcıların yaşanmasını aslında hiç istemediği bir eğilim söz konusu. 45 yıllık bir deneyimden bahsediyorum. Ayrıca katılımcıların neredeyse tamamının en az beklediği bir eğilimde devam ediyor Bitcoin. Bu yüzden alçalan üçgen modeline dikkat çekiyor ve bu süreç sonunda düşüşlerin yaşanabileceğini aktarıyorum” dedi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bitcoin düşecek mi?

Bu konuyla ilgili uzun zamandır analistlerin paylaştığı yüzlerce yorum dikkat çekmektedir. Özellikle de 2017 yılı sonunda 17 bin dolar seviyesine kadar çıkan Bitcoin daha sonraki düşüşlerle tüm yatırımcıları şaşırtmayı başarmıştı. Bu yüzden Bitcoin düşecek mi sorusuyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmasa da yatırımcıların daha dikkatli bir şekilde işlem yaptığı biliniyor.

BTC’nin hangi yöne doğru hareket edeceği de belirsizliğini koruyor. Bu yüzden dar bir aralığa sıkıştığı ortada. Günümüzün en büyük kripto parası olan Bitcoin, büyük bir hareket için hazırlanıyor olabilir. Şu an için 9 bin 890 dolar seviyesinden yatırım alan BTC, geçtiğimiz 6 ay içinde 4 bin dolara kadar düşüş gerçekleştirmişti. Buna rağmen yatırımcılar temkinli bir şekilde yükselişin devam edeceğini düşünerek beklemiş ve sonuç olarak yatırımları kazanca dönüşmüştü.

BTC düşecek mi araştırması yapan kullanıcılar net bir bilgiye ulaşamamakla beraber yine birçok analistin yorumuyla karşılaşmaktadır. Haliyle yatırımcılar merakla bu yıl sonunda gerçekleşecek değişimleri bekleyerek yeni yatırımlarını gerçekleştirebilir.

Bitcoin Ne Zaman Yükselir?

BTC’nin belirli dönemlerde ciddi düşüşler yaşadığı unutulmamalıdır. Aynı durum yükselişler için de geçerlidir. Bu konuda mutlaka uzmanların görüş ve önerilerine açık olmanızda yarar var. Ancak tamamen analistlerin görüşlerine göre yatırım yapmanız önerilmez. Bitcoin ne zaman yükselir ya da BTC yatırımı ne zaman yapılır gibi araştırmalarınızı yaparken sağlam kaynaklardan edineceğiniz bilgiler çok önemlidir. Son olarak BTC’nin yeni süreçte ciddi bir düşüşle karşılaşacağı beklense de bu durumun tam tersi durumların da yaşanabileceği unutulmamalıdır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel