Peter Brandt ’ten kritik Bitcoin uyarısı

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Son zamanların dikkat çeken kripto para analisti Peter Brandt, BTC fiyatlarında önemli bir gelişme yaşanabileceğini söyledi. Bitcoin’deki yeni bir model hakkında bilgilendirmeler yapan Brandt, “Uzun yıllardır al-sat işlemlerinden öğrendiğim bir şey var. Piyasalarda yer alan katılımcıların yaşanmasını aslında hiç istemediği bir eğilim söz konusu. 45 yıllık bir deneyimden bahsediyorum. Ayrıca katılımcıların neredeyse tamamının en az beklediği bir eğilimde devam ediyor Bitcoin. Bu yüzden alçalan üçgen modeline dikkat çekiyor ve bu süreç sonunda düşüşlerin yaşanabileceğini aktarıyorum” dedi.

Bitcoin düşecek mi?

Bu konuyla ilgili uzun zamandır analistlerin paylaştığı yüzlerce yorum dikkat çekmektedir. Özellikle de 2017 yılı sonunda 17 bin dolar seviyesine kadar çıkan Bitcoin daha sonraki düşüşlerle tüm yatırımcıları şaşırtmayı başarmıştı. Bu yüzden Bitcoin düşecek mi sorusuyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmasa da yatırımcıların daha dikkatli bir şekilde işlem yaptığı biliniyor.

BTC’nin hangi yöne doğru hareket edeceği de belirsizliğini koruyor. Bu yüzden dar bir aralığa sıkıştığı ortada. Günümüzün en büyük kripto parası olan Bitcoin, büyük bir hareket için hazırlanıyor olabilir. Şu an için 9 bin 890 dolar seviyesinden yatırım alan BTC, geçtiğimiz 6 ay içinde 4 bin dolara kadar düşüş gerçekleştirmişti. Buna rağmen yatırımcılar temkinli bir şekilde yükselişin devam edeceğini düşünerek beklemiş ve sonuç olarak yatırımları kazanca dönüşmüştü.

BTC düşecek mi araştırması yapan kullanıcılar net bir bilgiye ulaşamamakla beraber yine birçok analistin yorumuyla karşılaşmaktadır. Haliyle yatırımcılar merakla bu yıl sonunda gerçekleşecek değişimleri bekleyerek yeni yatırımlarını gerçekleştirebilir.

Bitcoin Ne Zaman Yükselir?

BTC’nin belirli dönemlerde ciddi düşüşler yaşadığı unutulmamalıdır. Aynı durum yükselişler için de geçerlidir. Bu konuda mutlaka uzmanların görüş ve önerilerine açık olmanızda yarar var. Ancak tamamen analistlerin görüşlerine göre yatırım yapmanız önerilmez. Bitcoin ne zaman yükselir ya da BTC yatırımı ne zaman yapılır gibi araştırmalarınızı yaparken sağlam kaynaklardan edineceğiniz bilgiler çok önemlidir. Son olarak BTC’nin yeni süreçte ciddi bir düşüşle karşılaşacağı beklense de bu durumun tam tersi durumların da yaşanabileceği unutulmamalıdır.

Peter Brandt ’ten kritik Bitcoin uyarısı

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.