Para babası Kiyosaki: Bitcoin 5 yıl içinde 75 bin dolar!

Puan Verin

Bitcoin tahmini ile şaşırtan Robert Toru Kiyosaki, Amerikalı bir işadamı ve aynı zamanda yazar olan bir fakir babası diye adlandırılan iş adamı. Kiyosaki, Rich Global LLC’nin kurucusudur. Çıkarmış olduğu ekonomi kitapları ve videolarla insanlara kişisel finans ve işletme eğitimi sağlayan özel bir finansal eğitim şirketi olan Rich Dad Company’nin sahibidir.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

BTC’yi desteklemediğini söylemesine rağmen paylaşımlarda bulunuyor

Robert Kiyosaki, BTC’yi desteklemediğini söylemesine rağmen, Bitcoin’i YouTube videoları ve tweet’leriyle desteklemeye devam etti. Aslında tam olarak yatırım yaptığını söylemesede, yakın zamanda buna eğilimli olduğu konuşuluyor. Son videosuna baktığımızda, dünyaca ünlü Berkshire Hathaway’in CEO’su Warren Buffett’e, Bitcoin ve altın hakkındaki ısrarlı eleştirisi dikkatlerden kaçmıyor. Hatta onun önerisi dolarda kalmaktan yanadır.

Jones’a göre, Kiyosaki yakında Bitcoin alabilir !

Paul Tudor Jones, Bitcoin’indeki akımın durumunu altın ile kıyasladı. 1971’de düşük fiyatıyla öne çıkan altının ons fiyatı sadece 35 dolardı. Sonraki yıllarda altının 850 dolara kadar yükseldiğini belirtti. Mevcut fiyata baktığımızda ise $ 1,779 dolardan alıcı buluyor. BTC’de de benzer yükselişin olmasını ön görüyorlar.

Bitcoin 5 yıl içinde 75 bin dolar!

Konuyla ilgili ilk konuştuğundan beridir safını aynı tutan Kiyosaki, artık o da kripto para safına geçecek gibi görünüyor. Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

ECONOMY dying. FED incompetent. Next BAILOUT trillions in pensions. HOPE fading. Bought more gold silver Bitcoin. GOLD @$1700. Predict $3000 in 1 year. Silver @ $17. Predict $40 in 5 years. Bitcoin @$9800. Predict $75000 in 3 years. PRAY for the BEST-PREPARE for the WORST.

— therealkiyosaki (@theRealKiyosaki) May 16, 2020

EKONOMİ ölüyor. FED yetersiz. Sonraki BAILOUT emeklilik trilyonlar. UMUT soluyor. Daha fazla altın gümüş Bitcoin satın alındı. GOLD @ 1700 $. 1 yıl içinde 3000 $ tahmin edin. Gümüş 17 dolar. 5 yılda 40 $ tahmin edin. Bitcoin @ 9800 dolar. 3 yılda 75000 $ tahmin edin.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel