Kısaltılmış Adıyla ICX Yani ICON Nedir?

Puan Verin

ICON, 2020 yılının ilk çeyreğinde değerini 4 katına çıkarmıştır. Ethereum, QTUM ve Bitcoin gibi popüler kripto paraları birbirine bağlayan bir blockchain platformudur. ICON Token’in temel anlamda 2 farklı kullanım alanı bulunmaktadır. İlk amacı kripto para birimleri arasında aracı bir kripto para olarak kullanmaktır.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

DEX Reserve adlı firma üzerinden döviz kurunu belirleyen ICX farklı kripto paralar ile işlem yapılmasını sağlıyor. Son zamanların popüler kripto paraICX‘in bir diğer kullanım amacı ise U-Coin için kullanılmasıdır. U-Coin, Kore Üniversitesi’ne sağlanmak üzere ICON blockchain ekibi tarafından hazırlanan bir DApp tokenidir. ICON Token’in bunların dışında ufak bir kullanım alanı daha bulunmaktadır. Bu kullanım alanı bir ICO platformunda kullanılmak üzere ERC-20 gibi bir token olarak kullanılmasıdır.

ICON Yenilikçi Bir Yol İzliyor

ICON’un ilk ana hedefi bütün kripto paraları arasında bir bağ kurmaktır. Ancak bununda temel nedeni sisteme binen ağır veri yükünü hafifletmektir. Bu amaçla yola çıkan ICON çoğu sektördeki bir eksikliği tamamlıyor. Günümüzde büyük ve küçük birçok sektör gelişen ve büyüyen bir dijitalleşme içerisinde. Bu büyüme ve gelişme beraberinde büyüyen bir veri yükü de ortaya çıkıyor. ICON bu amacını başarıyla gerçekleştirmeyi başarırsa, günümüzde yaşanan sistem çöktü ve sistem yoğun gibi günlük hayatımızda karşılaştığımız birçok sorun artık ortadan kalkacak gibi görünüyor. Bu sorunların en çok yaşandığı belediye sistemleri, hastaneler, bankalar ve eğitim sektörü ICON sayesinde rahat bir nefes alacak gibi duruyor.

ICON Token Nasıl Çalışıyor?

Loopchain teknolojisine benzer bir blockchain olan ICON, akıllı kontrat özelliğini kullanabilen, yüksek performansa sahip bir blockchaindir. Loopchain esasen bir döngü ürünüdür. Bu özellik sektörün isteklerine göre şekillenebilen esnek bir özelleştirmeye olanak sağlayan bir teknolojidir. ICON, bu konuda tüm blockchain evreninde yeni bir teknolojinin başlangıcı olabilir. Bu konuda öncülüğü eline almak isteyen ICON eğer başarılı olurlarsa tüm sektörlerde sorunsuz bir şekilde çalışabileceği belirtiliyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel