Her şeye rağmen Bitcoin büyümeye devam ediyor

Puan Verin

2017 yılının Aralık ayında başlayan büyük boğa artışının hemen sonrasında çeşitli olumsuzluklar ile ayı piyasasından uzun süre çıkamamıştı. O dönemde kripto paraları tüm çevreler duymaya başlayınca sıkıntılarda ardı arkası kesilmemişti. Çünkü her kesime yayılmıştı ve herkes kendi görüşünü duyurmaktan çekinmiyordu.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bazı ülkeler çeşitli düzenleme ile kısıtlama getirdi. Facebook ve Google gibi dünya devi şirketler ICO ‘ların reklam yasağını duyurdu. Analistler bunun bir balon olduğunu söylemişlerdi. Ve piyasaya yapılan hack saldırıları ise işin en acı tablosunu doğurmuştu.

Fakat geldiğimiz sonuca (şimdilik) bakacak olursak, sonuç itibari ile Bitcoin ayakta ve son iki haftadır ciddi bir boğa koşuşunu gerçekleştiriyor.

Artık Daha Güçlü Ve Daha İstikrarlı

Onca olanlardan sonra tekrar büyüme kaydeden ve geleceğini kalıcı hale getirmeyi adım adım başlatan kripto paralar, bugün baktığımızda bütün dünyaya yayılmış durumda. Artık bazı ülkelerde ATM si bile var. Ülkemizde de şimdilik sadece İstanbul da bulunuyor. Koineks şirketinin girişimi ile mega kente kurulmuştur. Bazı ülkeler ise Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere çeşitli kripto para şirketleri ile anlaşma yaparak kendi teknolojik alt yapılarını Blockchain ile ileri seviyelere getirmek istiyorlar. Örneğin geçtiğimiz yıl Tayvan da bir kent IOTA ile anlaşarak, şehri akıllı teknolojiler ile donatmak istediklerini açıklamışlardı.

Amerika ‘da ise geçtiğimiz günlerde bir senatör Bitcoin’in yasaklanması için açıklama yapmıştı. Ama bu görüşü diğer senatörler tarafından hiç ilgi görmemişti. O senatörün gerekçesi de ABD dolarının zayıflayacağı yönünde bir iddiaydı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel