Bitcoin güç biriktiriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin güç biriktiriyor: Yığın fonları, kripto varlıkların daha sağlıklı bir gelişme trendi yakalamak için bir süre geri çekilmesinin olağan bir süreç olduğunu öngörüyor.

Stack Funds, piyasa psikolojisinin şu anda dijital para varlıklarının güven verme aşamasında olduğunu değerlendiriyor. Fon, mevcut geri çekilme halinin daha yükseğe sıçrayabilmek için zorunlu bir geri adım değerlendirmesinde bulunuyor.

digital para

Bitcoin’in gelecek yıl 100.000 $ ‘a yükselebileceği öngörüsü yapılırken, kipto endeks fonu sağlayıcısı Stack Funds, dünkü geri çekilmeyi ise yukarı yönlü harekete ivme kazandıracak, “sağlıklı bir düzeltme” durumu olarak kayıtlara geçiyor.

Bitcoin sıçrama yapmak için güç biriktiriyor

Bitcoin, yedi hafta peş peşe ciddi kazançlar sağladıktan sonra bu hafta başında 19.000 doları kırdı. Stack Funds’a göre, kripto para varlıkları ekim ayından bu yana aşırı alım seviyelerinde bulundu. Söz konusu geri çekilme durumunun ise güç biriktirmek için ‘düzeltme ihtiyacı’ndan kaynaklandığı vurgulandı. Firmaya göre, piyasa psikolojisi etrafındaki ölçümleri inceledi ve piyasa katılımcılarının şu anda döngünün ‘inanç’ aşamasında. Kripto varlığın bu sürecin sonunda bir ‘öfori’ aşamasına doğru sıçrama yapacağı değerlendiriliyor.

Bitcoin’in makro çevrimlerinin dökümü

Fon, tarihsel olarak, kârdaki insan sayısının yüzde 95’in üzerine çıktığında, bunun piyasanın zirveleri için iyi bir gösterge olduğunu kaydetti. Çeşitli piyasa durumlarıyla yüzdelik dilimlerde parametrelerin renk eşlemesi (Euphoria ->% 75, İnanç -% 50 ila% 75, iyimserlik -% 25 ila% 50, Umut -% 0 ila% 25, ​​Kapitülasyon – <% 0) Bitcoin’in makro çevrimlerinin dökümü.

Bitcoin gelecek yıl 86.000 doları aşabilecek mi?

Bitcoin’in bu ay geçtiği ‘inanç’ durumu, 2017 boğa piyasası boyunca bir yıldan fazla bir süredir devam etti ve BTC fiyatının 850 $ ‘dan neredeyse 20.000 $’ a yükseldiğini gördü – bu% 2.250’lik bir artışı temsil ediyor. Fon, 2017 boğa piyasası modelini BTC’nin mevcut durumuna göre değerlendirerek, bu fiyat artışının dörtte birinin bile, döngünün ‘Euphoria’ aşamasına girdiğimizde Bitcoin’in gelecek yıl 86.000 dolardan fazla vuracağı iddiasında.

Gelecek kripto paraların olacak

Kripto para varlıklarının küresel piyasalarda daha etkin bir konuma yükselmesi, henüz güven eşiğini tam anlamıyla aşamasına bağlı. Dünyanın birçok ülkesinde ve özellikle de sermaye yoğunlaşmasının az olduğu gelişmemiş ülkeler ve az gelişmiş ülkelerde dijital para varlıklarına ciddi bir mesafe var. Özellikle gençlerin kripto para varlıkları ilgi gösterdiği dikkate alınırsa, dijital paralara yönelim gün geçtikçe daha da artacak. Gençlik gelecekse, kripto para varlıkları da geleceğe hitap eden bir konumda bulunuyor.

Bitcoin güç biriktiriyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin