Bitcoin destekçisi Elon Musk ‘ın hisseleri yüzde 30 arttı

Puan Verin

Bitcoin destekçisi ve aynı zamanda Blockchain takipçisi olan Elon Musk ‘ın hisslerinde artış yaşandı. Tesla’nın hisselerinin patlamasıyla geçen hafta net değer artışını 1.7 milyar dolardan 32 milyar dolara çıkardı. Şirketin hisse fiyatı sadece bu ay %30’dan fazla artmış oldu. Yeniliğe yapılan bu yatırım başlangıçta göründüğünden daha fazla kişinin kriptopara birimine hazır olduğunu kanıtlıyor aslında.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Elektrikli araçlar heyecan veriyor

Tesla otomobil üreticisinin kişisel serveti, Ekim ayından bu yana 10 milyar dolardan fazla arttı ve gecikme belirtisi göstermiyor gibi görünüyor. Bu büyüme büyük ölçüde elektrikli araç üreticisi için yatırımcının coşkusundan kaynaklanmaktadır. Ve değişim yatırımcının yeni ve daha iyi teknolojik gelişmelere katılma istekliliğinde genel bir artış olduğunu gösteriyor.

Elon Musk ‘ın Tesla Motor firması 360.000’den fazla aracın satışına dayanarak bu ay hem Ford hem de GM’yi genel piyasa değeri açısından geçmiş oldu. Ancak Ford 2.4 milyon adet satışı ile ve GM de 2.9 milyon satış yaparak pazarda kendini gösterdi. Alman üretici Volkswagen 11 milyon satışı ile ön plana çıktı. Ama Musk’ın araçları en fazla ilgiyi gören otomobiller oldu.

Tesla hisslerine büyük ilgi !

Yatırımcılar Tesla’nın hisselerine akın ederek geçen yıldan bu yana fiyatını iki katına çıkardı. Elon’ın araçları elektrikli ve donanımlı olması pazarda heyecan uyandırıyor. Bu da hisselerinde artışa sebep oluyor. Firma her geçen ay yükselen bir değer olma yolunda. Elon Musk’ın şirket hisselerindeki artış, yatırımcıların teknoloji ile ilgili her şey için artan bir takdire işaret ediyor. İnovasyon yüke öncülük ediyor ve yatırımcılar görünüşe göre geleceğin yeni sistemler gerektireceğine inanıyorlar. Cybertruck’un en son sürümüne baktığımızda aslında firmanın nasıl bir inovasyon aşkı ile çalıştığını görebiliriz. Yatırımcılar da Tesla’ya katılarak bu değişime ortak olmak istiyorlar.

Elon Musk ’un teknoloji liderliğine yükselişi kripto paralar için çok önemli

İnovasyonu sürdürmek için böyle bir isteklilik, Bitcoin ve kriptopara birimleri için de olumlu bir haber olacağını tahmin edebiliriz. Musk’un Bitcoin’i “akıllı” olarak onaylaması, dijital para biriminin potansiyel taşıdığını göstermiş oldu. Teknoloji liderliğine yürüyen Musk, başarısı ile kripto para piyasalarını da etkileyebilir. Çünkü kripto para birimlerinin en önemli destekçilerinden biri olarak görülüyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel