AnasayfaBlockchainGate.io Günlük Yüzde 0,01 Faiz Oranı İle Borç Vermeye Başladı

Gate.io Günlük Yüzde 0,01 Faiz Oranı İle Borç Vermeye Başladı

-

Gate.io C2C kripto ve marj ödünç alma kampanyalarına devam ediyor.

Gate.io Çekilen Krediyi Başka Cüzdanlara Aktarmaya İzin Veriyor!

Gate.io, müşterilerin borç alması için çeşitli büyük hacimli kripto paralarda kampanya yaptı. 3x ile 10x arasında kaldıraçla marj piyasası olan bu borsa şimdi ise düşük faiz ile borç veriyor. Daha da ötesinde bir uygulama ile yatırımcılara esneklik sağlıyor. Çektikleri kredileri başka cüzdanlara aktarmaya bile müsade ediyor.

Bitcoin kredisi için günlük faiz oranı %0.01’den başlıyor. Borsanın borç havuzunda ise toplamda 349 adet BTC bulunmaktadır. Piyasa değeri 16 milyon doların üzerinde bir meblağa tekabül ediyor.

Ethereum için ise yıllık faiz oranı %3.65’ten başlıyor. Bu da günlük %0.01 faiz oranı demektir. Borç verme havuzundaki toplam ETH ise 9094 adettir.

Diğer kripto para varlıklarının günlük ve yıllık faiz oranları ise şöyle;

gate.io borc alma faiz oranlari odunc verme
Kaynak: Gate Kripto Para Faiz Oranları

Gate Borsasına üyelik için tıkla !

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?