AnasayfaBlockchainBinance Türkiye: Yatırma ve Çekme İşlemlerinize Güvenle Devam Edebilirsiniz

Binance Türkiye: Yatırma ve Çekme İşlemlerinize Güvenle Devam Edebilirsiniz

-

Binance Türkiye, 16 Nisan 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik için açıklayıcı bir duyuruda bulundu. Türk Lirası ile banka hesaplarından trBinance’e para aktarabilir veya hesabınızdan bankanıza para çekme işleminin devam ettiğini duyurdu.

16 Nisan 2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliğin ise elektronik para kuruluşları ile ilgili olduğunu belirtti. Kendinize ait banka hesaplarınızdan trbinance.com hesabınıza TRY yatırma ve çekme işlemlerinize güvenle devam edilebileceğini resmi twitter adresinden yinelediler.

Binance.com’un Papara ile Bağlantısı Kesildi

Daha önce papara elektronik ödeme yöntemi ile Binance.com a TRY aktarıla biliyordu. Fakat 16 Nisan’da alınan resmi karar ile artık yurt dışı borsalarına elektronik ödeme yöntemleri ile TRY’nin aktarılamayacağı karara bağlandı.

Papara ödeme kanalının Binance ile olan bağı bu şekilde kopmuş oldu. Ama Binance Türkiye borsası trbinance.com a banka hesaplarınızdan Türk Lirası aktarabilir veya çekebilirsiniz.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için Binance Türkiye iletişim kanalları;

Binance TR Ofis Adresi
BN TEKNOLOJİ A.Ş.
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt.
No:175/7 Şişli İstanbul

Destek: https://binancetr.zendesk.com/hc/tr

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...