Ana Sayfa Bitcoin Para babası Kiyosaki: Bitcoin 5 yıl içinde 75 bin dolar!

Para babası Kiyosaki: Bitcoin 5 yıl içinde 75 bin dolar!

-

Robert Toru Kiyosaki, Amerikalı bir işadamı ve aynı zamanda yazar olan bir fakir babası diye adlandırılan iş adamı. Kiyosaki, Rich Global LLC’nin kurucusudur. Çıkarmış olduğu ekonomi kitapları ve videolarla insanlara kişisel finans ve işletme eğitimi sağlayan özel bir finansal eğitim şirketi olan Rich Dad Company’nin sahibidir.

BTC’yi desteklemediğini söylemesine rağmen paylaşımlarda bulunuyor

Robert Kiyosaki, BTC’yi desteklemediğini söylemesine rağmen, Bitcoin’i YouTube videoları ve tweet’leriyle desteklemeye devam etti. Aslında tam olarak yatırım yaptığını söylemesede, yakın zamanda buna eğilimli olduğu konuşuluyor. Son videosuna baktığımızda, dünyaca ünlü Berkshire Hathaway’in CEO’su Warren Buffett’e, Bitcoin ve altın hakkındaki ısrarlı eleştirisi dikkatlerden kaçmıyor. Hatta onun önerisi dolarda kalmaktan yanadır.

Jones’a göre, Kiyosaki yakında Bitcoin alabilir !

Paul Tudor Jones, Bitcoin’indeki akımın durumunu altın ile kıyasladı. 1971’de düşük fiyatıyla öne çıkan altının ons fiyatı sadece 35 dolardı. Sonraki yıllarda altının 850 dolara kadar yükseldiğini belirtti. Mevcut fiyata baktığımızda ise $ 1,779 dolardan alıcı buluyor. BTC’de de benzer yükselişin olmasını ön görüyorlar.

Bitcoin 5 yıl içinde 75 bin dolar!

Konuyla ilgili ilk konuştuğundan beridir safını aynı tutan Kiyosaki, artık o da kripto para safına geçecek gibi görünüyor. Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

EKONOMİ ölüyor. FED yetersiz. Sonraki BAILOUT emeklilik trilyonlar. UMUT soluyor. Daha fazla altın gümüş Bitcoin satın alındı. GOLD @ 1700 $. 1 yıl içinde 3000 $ tahmin edin. Gümüş 17 dolar. 5 yılda 40 $ tahmin edin. Bitcoin @ 9800 dolar. 3 yılda 75000 $ tahmin edin.

Mehmet Nuri ARSLANhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En çok okunanlar