AnasayfaBitcoinPaul Tudor Jones: Bitcoin'i her zamankinden daha çok seviyorum

Paul Tudor Jones: Bitcoin’i her zamankinden daha çok seviyorum

-

Paul Tudor Jones, Bitcoin’i her zamankinden daha çok sevdiğini ve ilk vuruşta olduğunu söylüyor.

‘Bitcoin’in ilk vuruşundayız’

Tudor, CNBC’ye yaptığı bir röportajında; merkez bankası para politikasının agresif kararları kripto paralarda boğa koşusunu tetiklediğini söyledi. Tudor, “Bitcoin’i şimdi o zamandan daha çok seviyorum. Bence bitcoin’in ilk vuruşundayız ve önümüzde uzun bir yol var ”diye belirtti.

bitcoin grafigi
Kaynak: coinmarketcup

‘Bitcoin yaklaşık yüzde 20 değer kazandı’

Mayıs ayında, 66 yaşındaki Tennessee vatandaşı bir yatırımcı, Büyük Parasal Enflasyon adlı bir yatırım mektubu kaleme aldı ve burada bitcoin için “en iyi kar maksimize etme stratejisi” olduğunu belirtti. O sırada, firmanın fonunun muhtemelen bitcoin vadeli işlemlerine bir pozisyon tahsis edeceği ifade edilen mektuptan bu yana, Bitcoin yaklaşık yüzde 20 değer kazandı.

Bitcoin en iyi enflasyon ticareti olacak

Jones, diğer enflasyon korumalarına kıyasla, bitcoin’in en cazibeli yatırım aracı olduğunu kaydetti.   Jones,  “Bitcoin’i önermemin sebebi, altın gibi, TIPS kırılma olayları gibi, bakır gibi, uzun getiri eğrisi gibi enflasyon ticaretinin menülerinden biri olması ve bitcoin’in en iyi enflasyon ticareti olacağı sonucuna vardım” diye söyledi.

Akanay Evrenhttps://kriptoparalar.net
Geleceğin dijital varlığı hakkında detaylı bilgi ve donanıma sahip olmak için çalışıyorum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezunum. Blockchain, Bitcoin ve Altcoinler ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktayım. Bilimsel olarak yapmış olduğum araştırmaları siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktadan mutluluk duyarım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...