AnasayfaBitcoinCathie Wood: Bitcoin önümüzdeki beş yıl içinde on kat artabilir

Cathie Wood: Bitcoin önümüzdeki beş yıl içinde on kat artabilir

-

Kripto para fiyat analizi ve güncel veriler ile piyasadaki son durum şöyle; Bitcoin, kripto sektöründeki toparlanmaya öncülük etmeye devam ediyor. Lider kripto varlık, altta yatan destek seviyelerini test etmek için geri çekilmeden önce 15 Eylül’de kısa bir süre 48.430 dolara yükselmişti.

Cathie Wood ‘a göre BTC varsayılan bir kripto para birimi

BTC, 40 bin dolar psikolojik destek seviyesini yokladı. Bu seviyenin kırılıp aşağısında bir kapanış yapması halinde kripto para piyasasını zor günlerin beklediğinin sinyalini veriyor olabilir.

Öte yandan Ark Invest CEO’su Cathie Wood, SALT konferansında canlı yayın sırasında konuşurken, Bitcoin’in kripto alanının varsayılan para birimi olduğunu söyledi. Önümüzdeki beş yıl içinde on kat artabileceğini belirtti.

Wood, Bitcoin’in birçok şirketin bilançolarında yer alacağını öne sürdü. Kurumsal yatırımcıların Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine tahsislerini yaklaşık %5 oranında artıracağı varsayımına dayanıyor.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin kripto para yasağı ve FED etkisi derken olumsuz haberlerin peş peşe gelmesi piyasada negatif bir hava yaratmıştı. Tabi sektörde pozitif haberlerinde geliştiğini görebiliyoruz.

Morgan Stanley kısa süre önce kripto para birimlerinin ve diğer dijital varlıkların küresel pazarlardaki artan öneminin farkında olarak, kripto odaklı yeni bir araştırma bölümü kurduğunu duyurmuştu.

Önümüzdeki günlerde piyasanın akışını hep beraber izleyeceğiz.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...