AnasayfaBitcoinBitcoin Fiyat Tahmini: BTC, %250 Artarak Piyasayı Şaşırtabilir

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC, %250 Artarak Piyasayı Şaşırtabilir

-

Bitcoin fiyat tahmini yapan Hash Ribbon göstergesinin mucidi Charles Edwards’a göre BTC, %250 artış için kendini hazırlıyor olabilir.

Bitcoin Fiyat Tahmini İçin Gösterge, 150 Bin Doları İşaret Ediyor

Bitcoin’de anlık fiyat 45 bin 250 doları gösterirken, piyasa yorumcuları tahminlerini yapmaya devam ediyorlar. Piyasa haberleri pek iç açıcı görünmese de teknik göstergeler çağın dijital altınını yukarı yöne işaret ediyor.

Lider kriptonun güçlü savunucularından biri olan Charles Edwards’a göre BTC, 100 bin doların üstünü görmesi halinde sıradaki hedefi 150 bin dolar olacakmış. Edwards tarafından geliştirilen Hash Ribbon göstergesi, Bitcoin fiyatı hakkında önemli bilgiler veren uzun vadeli bir sinyaldir. Ve bu araca göre yön ciddi anlamda yukarı görünüyormuş. Geçmişte bu gösterge, uzun vadeli işlemler için dip satın almanın karlı olduğu zamanları ve dönemleri gösteriyor ama bu defa bu gösterge BTC için ciddi bir yükselmeyi işaret ediyor.

Hash Ribbon göstergesine göre şu anda maviyi yansıtması; piyasa yatırımcılarının “satın alma sinyali” olarak yorumlanıyor. Bu da yeni zirvelerin yaşanabileceğine dair bir işaretmiş.

Bitcoin analisti;

“Hash Ribbon mavi renkte yanıp söndü ve bu SATIN AL anlamına geliyor! En son mavi renkte yanıp söndüğünde Bitcoin +%258 artMIŞTI. EĞER SİNYAL İŞLERSE Bitcoin’i 157 bin dolara götürür.”

Charles Edwards

Bu durum göz önüne alınarak akıllara PLAN B’nin BTC tahmini getiriyor. Neredeyse aynı tahmini Plan B’de yapmıştı. Geçen yılın sonunda bu yıl için 250 bin dolar tahminini geçen ay revize etmişti. Ve 150.000 dolar fiyat öngörüsünde bulunmuştu. Yani aslında PLAN B ile Edwards ‘ın tahminleri neredeyse aynı diyebiliriz.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?