Paradotor Kimdir? Paradotor Neden Popüler?

Puan Verin

Paradotor lakabını kullanan kripto para sosyal medya fenomeni Enes Turan hakkında yazımızda, Paradotor kimdir ve neden bu kadar konuşuluyor? Onu yazıya aldık. Günümüzde sosyal medya ağlarının yaygınlaşması ile sosyal medya ünlüleri de sık sık gündeme gelmektedir. Fenomenler sosyal medyada diğer insanlardan daha ön planda yer alır. Takipçi sayıları çok fazladır ve belli konularda yaptıkları paylaşımlar ile insanları etkilerler. Bunlardan birisi de Paradotor lakaplı Enes Turan ’dır. Peki, paradotor kimdir?

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!
Paradotor Enes Turan

Paradotor lakaplı Enes Turan twitterda @eness_turann kullanıcı adını kullanmakdır. Kripto paralar ile paylaşımlar yapan paradotor, zaman zaman Twitter âleminde gündeme gelmektedir. Kripto paralar hakkında yaptığı isabetli tespitler ve piyasaların yönünü önceden kestirebilmesi sayesinde çok fazla takipçi sayılarına ulaşmıştır. Bu günlerde yaklaşık 740 bin takipçisi olan Enes Turan aktif olarak Twitter kullanmaya ve paylaşım yapmaya devam etmektedir.

Paradotor Neden Popüler?

Paradotor yani Enes Turan, kripto paralar ve Türkiye gündemi hakkında güncel paylaşımlar yapmaktadır. Türkiye gündemi hakkında yaptığı açıklamalar ve insanların düşüncelerini öğrenmek için yaptığı anketler kullanıcılar tarafından oldukça ilgi çekmektedir. Ayrıca kripto para piyasaları ve diğer yatırım araçları hakkında geniş bir bilgi birikime sahip olan Paradotor, insanları bilgilendirmeye çalışmaktadır. Twitter’da zaman zaman hediye çekilişleri de yapan Enes Turan yatırımcılar tarafından çok sevilmekte ve ilgiyle takip edilmektedir. Bunlarla beraber bir Discord kanalı da olan Paradotor, Discord platformundan elde edeceği gelirleri çekilişle takipçilerine dağıtacağını söylemiştir. Hiçbir platformdan ve kripto para borsasından reklam almayacağını da açıklayan Enes Turan, reklamsız paylaşımlar yapmaya hız kesmeden devam etmektedir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel