Hakkımızda

Hakkımızda; Kriptoparalar sektöründe ilk yayın yılımız 2018 olarak gerçekleşmiştir. Geçtiğimiz 2 yıl içinde piyasa verilerini objektif olarak takipte kaldık. Ve ziyaretçilerimize güncel, özgün ve hızlı haber ile analiz paylaşımlarında bulunduk.

Tabi geçmişimiz sadece bu 2 yıl ile sınırlı değil. Kriptoparalar ile ilk tanışma yılımız ise 2014 yılında oldu. Çeşitli blog yazıları ile başladık. Farklı internet adreslerinde paylaşımlarda bulunduk. Fakat kendi alan adımız ile başlama tarihimiz 2018 yılında olmuştur.

Kriptoparalar Marka Çalışması

Kriptoparalar.net olarak kendi çizgimizde kararlı adımlar atarak ilerliyoruz. Önümüzdeki yıllarda ise markalaşma adımları atacağımızı şimdiden duyurmak isteriz. Şimdilik ilk adımı şahıs firması açarak atmış bulunmaktayız. Larabit Bilişim Teknolojileri adı altında yaptığımız bu çalışmaları daha da genişletiyoruz. Ailemize gönüllü olarak katılmak isteyen arkadaşlara, yatırımcılara, analistlere ve gönülseverleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel