Rusya Ukrayna Krizi ile Kriptoparalar’ın Yönü Ne Olur?

Puan Verin

Rusya ile Ukrayna arasında olası bir savaştan bahsedilmesi ile Bitcoin ve Altcoinler yönünü aşağı çekti. Bu krizin daha da derinleşmesi ile oluşacak olası senaryoları video da değerlendirdik.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Öte yandan Hindistan Maliye Bakanı, kriptopara yasağı olayını rafa kaldırdı. Bu meselenin daha da uzayacağı anlamına geliyor. Macaristan cephesinde gelen yasak haberi de piyasada her ne kadar hissedilmesede böyle bir haber ile gündeme geldi. Bitcoin hash oranı tüm zamanların rekorunu kırdı. Buda artık BTC’yi daha da güvenli kılıyor. Son olarak borsalardaki BTC miktarı son 3,5 yılın en düşük seviyesine indi. HODL edenlerin sayısında bir artış söz konusu.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel