Nerve Finance nedir? NRV kripto para birimi hakkında detaylar

Nerve Finance NRV coin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kendi swap (takas) borsası olan Binance Smart Chain ekosistemine tabi bir kripto para birimidir. DeFi, Yield Farming, AMM ve Dex özelliklerini taşıyan bu coin merkeziyetsiz takas borsasıdır. Bu swap borsasında staking kazançlarını da elde etmek mükündür.

Nerve Finance kazanç programı

Nerve Finance üzerinden staking ve launching gelirleri elde etmek mümkün. Yıllık faiz oranları BUSD, USDC ve USDT stabil kripto paraları için yüzde 20,02 ve Ethereum (ETH) için ise yüzde 13,66 dır. Bitcoin (BTC) için de bu oran 3,66 seviyesindedir.

Elinizde bu borsanın kripto parasını HODL ettiğinizde yani staking olayı içinde yıllık yüzde 6,68 oranında Nerve Finance (NRV) alıyorsunuz.

Nerve Finance demografi

NRV kripto parasının al-satını yapabileceğiniz borsalar; ZT, Gate.io, PancakeSwap (V2), MEXC ve ApeSwap (BSC) ile alım satım işlemlerini yapabilirsiniz.

Serbest piyasa verilerine göre 1 Nerve Finance fiyatı 1.27 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.092779 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 NRV satın almak isterseniz de 0,082008 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Nerve Finance fiyatı son 24 saatte -2.00% değişim ile 1.27 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 213,802 ve toplam piyasa değeri de $ 77,747,624 olarak ekranlara yansıyor.

Nerve Finance nedir? NRV kripto para birimi hakkında detaylar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin